ПриватБанк підписав договір з благодійним фондом допомоги Євангельської Реформаторської церкви Швейцарії (БО БФ «ХЕКС ЕПЕР»), який дозволить українцям отримувати грошову допомогу від фонду без додаткових комісій через платіжну систему PrivatMoney.

Отримувачі допомоги будуть обрані серед соціально незахищених верств українців, які потребують допомоги та мешкають у найбільш постраждалих від війни областях (Донецька, Миколаївська, Херсонська). Подати заявку на грошову допомогу можна лише особисто в пунктах реєстрації. Про відкриття пунктів реєстрації в зазначених областях організація повідомлятиме самостійно. Виплата допомоги у сумі 6660 грн на кожного члена сім’ї здійснюватиметься через платіжну систему PrivatMoney. Кошти будуть автоматично перераховані на банківську картку або рахунок отримувача.

Якщо у отримувача немає зареєстрованої банківської картки або під час реєстрації було неправильно вказано її реквізити, він отримує смс повідомлення з контрольним номером переказу PrivatMoney. За цим номером грошову допомогу через платіжну систему PrivatMoney можна буде отримати в Приват24, терміналах самообслуговування, банкоматі, відділенні ПриватБанку чи за телефоном 3700.

БО БФ «ХЕКС ЕПЕР» розпочала свою діяльність в Україні невдовзі після початку військового конфлікту 24 лютого 2022 року. З перших днів організація фокусується на оперативному реагуванні на кризові ситуації та надає важливу допомогу цивільному населенню в прифронтових районах Донеччини, Миколаївщині, Херсонщини, Харківщині та в Одесі. Допомога фонду зосереджена на забезпеченні основних потреб: їжі, питної води, засобів гігієни, відновленні зруйнованого житла.

You may also like

Comments are closed.