ПриватБанк оголосив про приєднання до партнерської програми з Експортно-кредитним агентством для покращення доступу українського малого бізнесу, що експортує продукцію, до передекспортного фінансування. 

Як повідомив на #ExportCreditForum член правління ПриватБанку з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв,  вже в лютому 2023 року банк буде готовий запропонувати експортерам кредити на виконання зовнішньоекономічних договорів під страхове покриття ЕКА без додаткової матеріальної застави.

“ПриватБанк налаштований на підтримку малого бізнесу, 80% наших активних клієнтів – приватні підприємці, тому ми бачимо перспективу в тисячах таких кредитів, – відзначив Євген Заіграєв. – У нас амбітні плани щодо співпраці з агентством, саме тому ми ретельно пропрацьовуємо програму співпраці. Заявки будемо приймати приблизно за 6 тижнів, а поки займаємось налаштуванням процесів і систем. Дякую колегам та партнерам з ЕКА”.

З початку 2022 року ПриватБанк збільшив обсяги фінансування підприємств-експортерів малого і середнього бізнесу на 76% до майже 3 млрд грн.

You may also like

Comments are closed.