До благодійного челенджу з обігріву лікарень і пологових будинків долучилась компанія «Хуавей Україна». Це дозволить розпочати роботи з отеплення ще одного медичного закладу – Центральної районної лікарні в м. Боярка.

Челендж отеплення лікарень та пологових будинків триває. Сьогодні про приєднання до «Ліги тепла» – відкритої благодійної ініціативи з отеплення Українських пологових будинків – повідомила компанія Хуавей Україна. Компанія перерахувала 20 000 євро, що дає можливість розпочати роботи з отеплення альтернативним опаленням наступного медичного закладу – Центральної Районної Лікарні в м.Боярка на Київщині.

Першим опалення від «Ліги тепла» отримав пологовий будинок у місті Охтирка Сумської області завдяки внеску від Vodafone Україна та Watsons Україна. Роботи там вже завершені.

«Головна наша сила в тому, як ми об’єднуємось навколо вирішення проблем та знаходимо рішення наперекір всьому. Я тішуся, що до Ліги тепла приєднуються нові компанії і дякую всім, хто відгукнувся на наш заклик», – говорить Ольга Устинова, СЕО Vodafone Україна.

«Хай світ зустрічає новонароджених теплом маминих обіймів та нашою спільною турботою про комфорт в пологових будинках! Навіть попри зиму та морози наші серця сповнені теплом та енергією життя. «Ліга тепла» єднає партнерів для доброї справи», –  вважає Ло Бінь, заступник СЕО «Хуавей Україна».

Про «Лігу тепла»:

«Ліга тепла» – благодійний челенж,  започаткований компанією Vodafone, з метою забезпечення альтернативними джерелами опалення пологових будинків в містах, які зазнали руйнування.

Медичних закладів, які потребують такої підтримки дуже багато. Але одна компанія багато зробити не зможе, адже проєкти з теплозабезпечення надто дороговартісні. Тож, «Ліга тепла» – це відкрита ініціатива, доєднатись до якої може будь-яка компанія. Для цього потрібно перерахувати 20 000 євро для отеплення пологових будинків альтернативним опаленням та публічно оголосити про приєднання до «Ліги тепла». CEO компанії може зробити це на своїх сторінках в соціальних мережах, вдягнувши свій улюблений теплий шалик – символ проєкту.

Партнером ініціативи виступає благодійний фонд «Твоя опора», який є одним з найбільших фондів України. Отеплення також можна профінансувати самостійно – через власноруч обраний фонд або підрядника. Готові приєднатись до «Ліги тепла» або хочете дізнатись про проєкт більше? Тоді заповнюйте заявку на https://www.ligatepla.com.ua/

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні та має партнерські угоди з операторами 47 країн. Станом на 30 вересня 2022 року Vodafone надає послуги понад 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 159 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 3 кв. 2022 року перевищили 34 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 15,8 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють у різних галузях і країнах. Основні напрями діяльності: нафтогазова, телекомунікаційна, високотехнологічна і будівельна галузі.

Група компаній працює у Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані, ОАЕ та інших країнах.

Наприкінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

Про «Хуавей Україна»

Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), а також інтелектуальних пристроїв. Створюючи інтегровані рішення у різних сферах (телекомунікаційні мережі, ІТ, «розумні» пристрої, хмарні сервіси, digital power), компанія прагне відкрити цифровий світ, в якому все є інтелектуальним і взаємопов’язаним, для кожної людини, оселі та організації. У компанії працюють понад 197 000 співробітників у більше ніж 170 країнах і регіонах, які обслуговують 3 мільярди людей в усьому світі.

В Україні компанія Huawei здійснює свою діяльність з 2000 року (www.huawei.ua). Стратегія соціальної відповідальності «Хуавей Україна» охоплює чотири напрями: освіта, охорона здоров’я, захист довкілля, розвиток. В Україні компанія започаткувала соціальне партнерство для безбар’єрності у цифровому світі: створено перший україномовний мобільний застосунок Digital Inclusion для комунікації, розвитку мовлення та соціалізації людей, для яких вербальна комунікація неможлива (https://dimobi.org.ua/ua/about). Протягом усього 2022 року компанія разом із партнерами проводить комплексні проєкти з надання гуманітарної та технічної підтримки по всій Україні та розвиває екосистему у сфері освіти.

You may also like

Comments are closed.