ПриватБанк продав на електронному аукціоні OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) 556 лотів з власним та заставним майном на загальну суму 1 008 966 460 грн. Завдяки конкурентним онлайн-аукціонам банк заробив додатково 83,6 млн грн.

“Продаж неопераційної нерухомості, більша частина якої дісталася банку в якості застави по кредитах колишніх власників – це один з інструментів, який дозволяє нам виконати одну з важливих стратегічних завдань,зазначила керівник Напрямку управління нерухомістю банку Лариса Федяєва. – Більше мільярда гривень за майно, велика частина якого потребувало професійної підготовки до продажу та правильного просування, це гарний результат, багато в чому забезпечений прозорими і відкритими процедурами торгів на майданчику СЕТАМ”.

«Найбільше коштів було отримано з продажу нафтобаз та квартир у всіх регіонах Україні. Таким чином, ПриватБанк вийшов на друге місце за сумою продажу через наш аукціон серед банків-партнерів. Цікаво, що серед фінустанов найбільше продають на нашому майданчику саме державні банки, які спільно вже реалізували майна на понад 4,3 млрд грн», — наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

ТОП-3 найдорожчих реалізованих лотів ПриватБанку:

  • Нежилі приміщення  в м. Херсон
    Ціна продажу: 39 970 300 грн
  • Склад пального і нерухомість у Львівській області в с. Мостиська Другі
    Ціна продажу: 31 920 000 грн
  • Житлові та комерційні приміщення у м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна Ціна продажу: 25 005 005 грн

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет. Загальна сума продажу з початку роботи склала 17,67 млрд грн.

Вам також може сподобатися

Leave a reply