Офіційний дистрибьютор JBL в Україні «Карма Діджітал» виводить на ринок нову лінійку справжніх бездротових навушників — Wave. Вона надійде в продаж вже 27 січня. Базова ціна на JBL Wave 100 складає 1199 грн.

JBL Wave — це серія доступних і легких в користуванні TWS-навушників для щоденного користування. Наразі в лінійці планується три моделі, першою з них стала JBL Wave 100 TWS.Wave 100 мають принципову різницю в дизайні від інших класичних бездротових моделей: в зарядному боксі новинки відсутня верхня кришка. «Pocket-friendly»-бокс розроблено спеціально для більш зручного використання та швидкого доступу до навушників і дає можливість не витягати коробку з кишені для початку роботи.

Кожен навушник має один 8-міліметровий динамік з фірмовою технологією звуку JBL Deep Bass Sound, що дає глибокі та насичені баси. Пристрій дозволяє здійснювати дзвінки в режимі «хендс-фрі», також є можливість керування навушниками через голосовий помічник.

Загальна вага пристрою 46,3 грамма, з яких 36,1 грами складає сам зарядний бокс і по 5,1 г — навушники. Для підключення до джерел сигналу використовується версія Bluetooth 5.0.

Автономний час роботи JBL Wave 100 TWS складає до 20 годин, з них 5 годин забезпечує заряд самих навушників і ще 15 годин запасу дає зарядний бокс. JBL Wave 100 TWS має можливість використовувати і кожен навушник окремо, поки інший знаходиться на зарядці, таким чином можна збільшити час використання навушників.

В Україні навушники будуть доступні з 27 січня в усіх офіційних дилерів в двох кольорах — чорному та айворі.

«Карма Діджітал» — офіційний дистриб’ютор JBL в Україні.
25 років постачає в країну продукцію 43-х брендів звукового обладнання. На сьогодні співпрацює з усіма ключовими рітейлерами. Використовує омніканальну систему продажів та через партнерів, реалізує звукове обладнання в 2313 точках продажу та видачі. Місія компанії — постачати високоякісний продукт та здійснювати професійне і комплексне обслуговування для постачальників, дилерів та клієнтів.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Благодійний фонд ПриватБанку “Допомогати просто!” обладнав опорні лікарні Дніпропетровської області сучасними наркозними станціями

Опорні лікарні Нікополя та Кам’янського отримали дві сучасні наркозні станції по програмі Допомога шпиталям та ...

Leave a reply