ПриватБанк продовжує підтримувати культурні ініціативи в Україні та сприяти розвитку національної книжкової культури. В рамках Всеукраїнської акції “Подаруй українську книгу бібліотеці”, банк вже не вперше передає книги української літератури до бібліотек різних міст і регіонів країни.

На цей раз, ПриватБанк подарував більше 170 екземплярів бізнес-літератури Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара. Це особливо важливо для бібліотеки, яка зазнала великих збитків під час війни та окупації території.

“Ми щиро вдячні всім співробітникам ПриватБанку. В нас дуже мало саме такої літератури, хоча зараз ми потребуємо книг будь-якого жанру”, – зазначила керівниця відділу комплектування фондів бібліотеки, Олена Жоголева.

Регіональний менеджер Південного МРУ ПриватБанку, Ірина Шкрум, підкреслила важливість підтримки культурних проектів і зазначила, що ця акція – це маленький внесок у збереження та розвиток української культури.

Завдяки акції “Подаруй українську книгу бібліотеці”, ПриватБанк допомагає бібліотекам по всій країні поповнювати свої фонди україномовною літературою та сприяє розвитку читацької культури в Україні.

You may also like

Comments are closed.