Щодня мільйони з нас роблять свій вклад в перемогу: зброєю, знаннями, вміннями, коштами. І найбільший банк країни  – ПриватБанк робить все не тільки аби втримати фінансову стабільність держави,  а й допомогти благодійникам спрямувати кошти на її підтримку. Робота сервісів  та благодійних ініціатив ПриватБанку дає змогу як простим українцям, так і численним волонтерським організаціям в Україні та за кордоном збирати неймовірні кошти для допомоги нашій країні.

Для благодійних організацій та волонтерів банк встановив пільгові умови обслуговування їх рахунків або нульові тарифи. Через сервіси банку пожертви можна робити в декілька кліків  легко, зручно і безпечно. Саме про це – в стислій і чіткій “Шпаргалці благодійника” від ПриватБанку. Читайте про те, як можна здійснити пожертву, як під’єднати благодійну організацію до сервісів приймання платежів, які умови діють на сьогодні  – покроково:

             

Довідково:

  • Через благодійний фонд Банку «Допомагати просто!» від початку війни спрямовано на благодійні потреби українських військових і підтримку українців понад 30 мільйонів гривень.
  • На рахунки НБУ для підтримки ЗСУ та гуманітарні потреби через ПриватБанк перераховано вже понад 2,353 млрд грн.
  • Окрім того, ПриватБанк виділив 41,7 млн гривень власних коштів, які спрямовано на захист та підтримку соціальної інфраструктури в такі складні часи для нашої країни.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Comments are closed.