ПриватБанк долучився до святкування Всесвітнього дня книг, який відзначається щороку 23 квітня, і приєднався до Всеукраїнської акції “Подаруй українську книгу бібліотеці”. У рамках цієї ініціативи, банк передав більше тисячі екземплярів україномовних книжок до бібліотек по всій країні.

Бізнес-літературу було передано з фондів банку – власної корпоративної бібліотеки до обласних універсальних наукових бібліотек. Крім того, співробітники відділень ПриватБанку поділилися україномовною літературою інших жанрів з місцевими та шкільними бібліотеками.

“Найскладніше було доправити книги до Херсона, – розповідає Олеся Жулинська, керівниця комунікацій ПриватБанку. – Ми отримали інформацію, що Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара звернулася до колег з інших регіонів України з проханням про допомогу у відновленні своїх розграбованих фондів, тож відразу організували відправку їм бізнес книг”.

Банк запровадив цю ініціативу як продовження лагідної українізації, що триває з 2016 року, від початку націоналізації. Завдячуючи акції, україномовні книжки будуть доступні ширшому колу читачів, забезпечить легкий доступ до високоякісної літератури, збільшить кількість україномовних книжок в бібліотеках та сприятиме популяризації української мови.

ПриватБанк завжди підтримує ініціативи, що мають на меті покращення якості життя громадян України та сприяння розвитку освіти в Україні.

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.