ПриватБанк і Superhumans Center розпочинають благодійний проєкт «Збір для Superhumans: беремо і повертаємо!». Наша спільна мета — зібрати 50 мільйонів гривень на сучасні протези для військових і цивільних, які через війну втратили кінцівки або отримали поранення.

Протезування буде здійснюватись у спеціалізованому медичному центрі світового рівня Superhumans, який відкрився у Львові.

«ПриватБанк з готовністю долучився до проєкту, адже він не тільки про медичну допомогу, – розповів Голова правління ПриватБанку Герхард Бьош. – Окрім гуманітарної складової, це про соціалізацію тисяч українців, які зазнали травм через війну. Ми вдячні партнерам за можливість підтримати ініціативу, а нашим клієнтам – за довіру і стабільне бажання долучатись до благодійності через сервіси банку. Разом беремо і повертаємо!”

“Superhumans – некомерційний проект, усі наші послуги з протезування та реабілітації завжди будуть безкоштовними для людей, які постраждали від війни. Сьогодні завдяки Приватбанку українці можуть стати частиною команди суперлюдей, підтримавши збір на сучасні протези. Кожна гривня – це шанс повернути можливість ходити, грати в футбол та обіймати рідних. Ми вдячні Приватбанку за те, що розділили нашу віру у місію повернення хоробрим українцям гідного життя, яке відібрала війна. Разом ми зробимо більше”, – прокоментувала СЕО Superhumans Ольга Руднєва.

Зробити донат на підтримку програми можна в декілька кліків за допомогою сервісів ПриватБанку: 

  • в меню “Добро” в Приват24 – Збір для Superhumans – беремо і повертаємо!
  • через сайт благодійного фонду ПриватБанку dobro.privatbank.ua
  • в меню “Благодійність” в банкоматах та терміналах самообслуговування та в касах відділень.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк випускає спеціальні картки для отримання державних коштів на оздоровлення дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки

1 червня ПриватБанк приєднався до експериментального державного проекту єОздоровлення – монетизації послуг на оздоровлення та ...

Comments are closed.