Напередодні Нового року ПриватБанк доєднався до челенджу провідних українських бізнесів  «Ліга тепла», перерахувавши  800 000 гривень на обігрів альтернативним опаленням пологових будинків та лікарень. Кошти, пожертвувані клієнтами банку в рамках програми “Допомога шпиталям і медзакладам України”, будуть використані на закупівлю та монтаж обладнання в Центрі акушерства та гінекології лікарні інтенсивного лікування в м. Боярка на Київщині. В мирні часи там народжувалося 1200 немовлят на рік. 

Через масові атаки по енергетичній інфраструктурі України проблема забезпечення теплом постала перед усіма українцями в усіх куточках країни. Новонароджені – найбільш чутливі і найважче переносять низькі температури. Обладнання, що закуповується в рамках програми, дозволяє забезпечити теплом пологові будинки. Це альтернативне опалення майже не залежить від енергопостачання – достатньо енергії найпростішого генератора. В приміщеннях пологових будинків встановлюються теплові помпи, які за допомогою теплообмінників збирають теплову енергію із повітря і подають її в приміщення. 

Голова правління ПриватБанку Герхард Бьош сказав: ”Мені дуже приємно оголосити, що ми приєднались до коаліції бізнесів, які намагаються допомогти найбільш уразливим категоріям населення. Серед таких – і новонароджені. Безпека і тепло для матерів з немовлятами – одна з неймовірно складних і важливих тем у цей час. Тому ми  об’єднали зусилля з іншими компаніями, щоб оснастити пологові будинки екологічно чистими тепловими насосами”.

Довідково: 

«Ліга тепла» – благодійний челенж,  започаткований компанією Vodafone, з метою забезпечення альтернативними джерелами опалення пологових будинків в містах, які зазнали руйнувань. Це відкрита ініціатива, доєднатись до якої може будь-яка компанія. Для цього потрібно перерахувати 20 000 євро для отеплення пологових будинків альтернативним опаленням та публічно оголосити про приєднання до «Ліги тепла».

You may also like

Comments are closed.