Напередодні Нового року ПриватБанк доєднався до челенджу провідних українських бізнесів  «Ліга тепла», перерахувавши  800 000 гривень на обігрів альтернативним опаленням пологових будинків та лікарень. Кошти, пожертвувані клієнтами банку в рамках програми “Допомога шпиталям і медзакладам України”, будуть використані на закупівлю та монтаж обладнання в Центрі акушерства та гінекології лікарні інтенсивного лікування в м. Боярка на Київщині. В мирні часи там народжувалося 1200 немовлят на рік. 

Через масові атаки по енергетичній інфраструктурі України проблема забезпечення теплом постала перед усіма українцями в усіх куточках країни. Новонароджені – найбільш чутливі і найважче переносять низькі температури. Обладнання, що закуповується в рамках програми, дозволяє забезпечити теплом пологові будинки. Це альтернативне опалення майже не залежить від енергопостачання – достатньо енергії найпростішого генератора. В приміщеннях пологових будинків встановлюються теплові помпи, які за допомогою теплообмінників збирають теплову енергію із повітря і подають її в приміщення. 

Голова правління ПриватБанку Герхард Бьош сказав: ”Мені дуже приємно оголосити, що ми приєднались до коаліції бізнесів, які намагаються допомогти найбільш уразливим категоріям населення. Серед таких – і новонароджені. Безпека і тепло для матерів з немовлятами – одна з неймовірно складних і важливих тем у цей час. Тому ми  об’єднали зусилля з іншими компаніями, щоб оснастити пологові будинки екологічно чистими тепловими насосами”.

Довідково: 

«Ліга тепла» – благодійний челенж,  започаткований компанією Vodafone, з метою забезпечення альтернативними джерелами опалення пологових будинків в містах, які зазнали руйнувань. Це відкрита ініціатива, доєднатись до якої може будь-яка компанія. Для цього потрібно перерахувати 20 000 євро для отеплення пологових будинків альтернативним опаленням та публічно оголосити про приєднання до «Ліги тепла».

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Comments are closed.