Нові компанії долучаються до благодійної ініціативи, започаткованої компанією Vodafone з метою об’єднання відповідального бізнесу навколо завдання з обігріву лікарень і пологових будинків. 

Напередодні Нового року челендж «Ліга тепла» підхопив ПриватБанк, додавши в спільну банку 20 000 євро на отеплення альтернативним опаленням пологових будинків та лікарень. Ця сума буде використана на закупівлю та монтаж обладнання в Центрі акушерства та гінекології лікарні інтенсивного лікування в м. Боярка на Київщині. В мирні часи там народжувалося близько 1200 немовлят на рік. 

Суть проекту полягає в технічному рішенні, яке майже не залежить від енергопостачання – достатньо енергії найпростішого генератора. В приміщеннях пологових будинків встановлюються теплові помпи, які за допомогою теплообмінників збирають теплову енергію із повітря і подають її в приміщення. 

До ініціативи може долучитися кожен: будь-яка компанія чи приватна особа. Бізнесу для цього достатньо заповнити заявку на https://www.ligatepla.com.ua/. Приватні особи можуть долучитися до Ліги тепла, скориставшись QR-кодом, або зробити свій внесок за вказаними на тому ж сайті реквізитами. 

Про «Лігу тепла»: 

«Ліга тепла» – благодійний челенж,  започаткований компанією Vodafone, з метою забезпечення альтернативними джерелами опалення пологових будинків в містах, які зазнали руйнування. 

Медичних закладів, які потребують такої підтримки дуже багато. Але одна компанія багато зробити не зможе, адже проєкти з теплозабезпечення надто дороговартісні. Тож, «Ліга тепла» – це відкрита ініціатива, доєднатись до якої може будь-яка компанія. Для цього потрібно перерахувати 20 000 євро для отеплення пологових будинків альтернативним опаленням та публічно оголосити про приєднання до «Ліги тепла». CEO компанії може зробити це на своїх сторінках в соціальних мережах, вдягнувши свій улюблений теплий шалик – символ проєкту. Партнером ініціативи виступає благодійний фонд «Твоя опора», який є одним з найбільших фондів України. Отеплення також можна профінансувати самостійно – через власноруч обраний фонд або підрядника. Готові приєднатись до «Ліги тепла» або хочете дізнатись про проєкт більше? Тоді заповнюйте заявку на https://www.ligatepla.com.ua/

You may also like

Новини компаній

Клієнти ПриватБанку у прифронтових регіонах зможуть отримувати банківські послуги за допомогою мобільного банкомату

ПриватБанк стартував проект унікального в Україні мобільного банкомату, який буде обслуговувати клієнтів там, де немає ...

Comments are closed.