Найпопулярніший в Україні мобільний банк Приват24 у оновленій версії пропонує українцям новий більш зручний сервіс купівлі автобусних квитків. Придбати квитки на автобус можна в меню «Сервіси» → «Транспорт» → «Автобус».

Також у оновленій версії мобільного банку зʼявилося нове єдине меню “Комунікації”, де тепер можна зв’язатися з банком через “Допомогу онлайн” чи напряму подзвонити до банку. Також у новому меню користувачи знайдуть подані заявки, повідомлення про шахрайство, перелік усіх телефонів служби підтримки, сторінки банку в соцмережах.

Для вкладників банку відтепер у Приват24 є сервіс регулярних поповненнь депозитів. Щоб налаштувати сервіс, треба відкрити інформацію по вкладу та натиснути кнопку «Регулярне поповнення». А у налаштуваннях карток додали нові функції самостійного підключення виплати заробітної плати на свою картку для виплат та керування переказами на картку через сторонні сервіси.

Також ПриватБанк оновив веб версію Приват24, де відтепер є можливість оформити іпотеку під 3% річних за державною програмою «єОселя». Детальніше про оформлення іпотеки: меню «Сервіси» → «Кредити» → «Житло в кредит».

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.