На одну вакансію у Києві, в середньому, претендують дві особи, тоді як торік навантаження було вдвічі меншим.

Про це повідомив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

За його словами,  станом на середину квітня 2020 року кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до столичної служби зайнятості, складає понад 8 тисяч.

«Це на 34% менше, ніж було у 2019 році. Це теж своєрідна характеристика процесів, які відбуваються на ринку праці. А саме: попит на працівників зменшується», – зазначив Віктор Білич.

За професійними групами, найбільше претендентів на одну вакансію в столиці – серед законодавців, керівників, менеджерів (18 осіб), а найменше – серед кваліфікованих робітників з інструментом, представників найпростіших професій та осіб без професії.

Під час карантину найбільш затребуваними є робітничі професії та посади, які не потребують певної кваліфікації. Зокрема, на комунальних підприємствах Києва – дорожні робітники, двірники, вантажники, прибиральники територій та  приміщень, слюсарі-ремонтники,  озеленювачі, майстри технічної дільниці, трактористи; у сфері охорони здоров’я  – медичні сестри; у сфері торгівлі та громадського харчування – касири торговельного залу, приймальники-товару, продавці, кухонні робітники, кухарі, експедитори, комірники; на транспорті – водії; у промисловості та будівництві – токарі, маляри, теслярі, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрозварники, шліфувальники, гальваніки та  налагоджувальники верстатів.

Більш детальну інформацію та фото Ви можете отримати у відділі інформаційної роботи, звернувшись за електронною адресою: [email protected]  або за телефоном: 277-37-88.

Київський міський центр зайнятості сьогодні це:

  • Найбільша база можливостей
  • Безкоштовні послуги для безробітних та роботодавців.

You may also like

Leave a reply