З 14 жовтня у затишному куточку “Самосад” серед вулиць Подолу в Києві відбудеться прем’єра вистави “Гарбузик”, від команди приватного театру ляльок “Равлик”. Натхненням проєкту стали спогади Олександра Довженка в його кіноповісті “Зачарована Десна”, а в реалізації підтримав Український культурний фонд (УКФ).

Життя українця розділилося на “до” та “після” повномасштабного російського вторгнення. Від наслідків цього травматичного досвіду врятувати може ностальгія та спогади — зокрема, про своє безтурботне дитинство. Воно в кожного унікальне, але водночас українці від заходу до сходу повʼязані спільною памʼяттю, що зміцнює дух, допомагає відроджувати та захищати нашу ідентичність.

Вистава “Гарбузик” – це історія про дитинство в українській культурі. Її показано очима маленького Сашка, що тільки-но пізнає перший гріх, бачить косовицю, переживає перші навчальні дні у школі та пізнає життя. Разом із хлопцем із маленького села під Десною, глядачі запитують себе “Хто я?”

«Після нашої вистави я хочу, щоб люди повернулися до своїх витоків, згадали своє дитинство та своє минуле. Чому? Така щаслива мить в житті лише одна. тому процитую Григорія Сковороду: “Шукай себе всередині себе”» – коментує Юрій Тітаров, режисер і драматург вистави.

  • Місце проведення: Samosad (вулиця Волоська, 19/22, Київ)
  • Дати: 14.10 (об 11:00 та 18:00), 15.10 (об 11:00 та 18:00) та 20.10 (о 18:00).
  • Щоб потрапити на прем’єру вистави достатньо заповнити форму

Довідка про театр:

Приватний театр ляльок “Равлик” – це команда лялькарів, що створює власні казки-вистави, мандрує всією Україною та світом. Засновано театр у 1997 році. Команда театру складається з акторів – Юрій Тітаров, Любов Міхня-Тітарова, Катерина Кравченко, художників – Олександр Андрушкевич та Віктор Нікітін та продюсерки Олександри Тітаровою. До проєкту “Гарбузик” доєдналися Борис Книженко, Олександр Остроушко, Олександр Сергієнко, Оксана Россол та Андрій Шусть. У репертуарі налічується 10 автентичних вистав. У 2020 році театр заснував перший український театр ляльок на колесах та гастролює Україною і закордоном.

You may also like

Comments are closed.