Послугу грошових переказів з картки на картку за номером телефону підключили 2,1 мільйонів користувачів Приват24. Як повідомив ПриватБанк, переважна більшість – 95% клієнтів – користуються сервісом для переказів за номером телефону на картки ПриватБанку. Близько 5% від загальної кількості таких операцій припадає на перекази на картки інших українських банків.

Грошові перекази за номером телефону працюють у Приват24 з травня 2021 року. У червні ПриватБанк в партнерстві з компанією Visa оголосили про запуск повного функціоналу послуги, що дозволяє робити перекази за номером телефону на картки будь яких банків, якщо банк отримувача також підключений до платформи.

Щоб почати користуватися послугою «Переказ коштів за номером телефону», в мобільному додатку Приват24 треба нажати на своє фото профілю, перейти у меню «Платіжні налаштування», вибрати картку за замовчуванням та натиснути «Перекази за телефоном».

Щоб переказати гроші за номером телефону у мобільному Приват24 треба перейти до сервісів, натиснути «Переказ на картку» й у вікні, що з’явилося, вибрати одержувача з телефонної книги. Гроші надійдуть одержувачеві онлайн.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

16 тисяч бізнес-кредитів на 16 мільярдів гривень: ПриватБанк став абсолютним лідером за обсягами кредитування по державній програмі “Доступні кредити 5-7-9%”

Як повідомили в Міністерстві Фінансів України, ПриватБанк став абсолютним лідером по сумі кредитів, виданих по державній програмі ...

Leave a reply