З 1 вересня Reikartz Hotel Group пропонує своїм гостям зупинятися в новому готелі мережі «Reikartz Галерея Полтава». Готель розташований поруч з Міською радою і складається з 30 комфортабельних номерів категорії 3 зірки плюс. «Reikartz Галерея Полтава» має просторий ресторан і два конференц-зали місткістю до 100 осіб. Для гостей готель може запропонувати послуги закритого паркінгу, тренажерного залу та сауни.

«Одне із завдань, над яким ми постійно працюємо з моменту відкриття мережі в Україні, – це географічне розширення Reikartz в усі обласні міста нашої країни, – говорить операційний директор компанії Дема Андрій Михайлович, – ми розуміємо, що таким чином зможемо надати нашим гостям звичний для них сервіс практично по всій території України.
Полтава – дуже важливе для нас місто, де мають свої бізнес-інтереси багато найбільших компаній України. Це також і туристичний центр, де зосереджені пам’ятки історії та культури. Ми вважаємо, що готель «Галерея» зможе гідно представляти мережу Reikartz в місті Полтава».

«Не секрет, що одиночному готелю складно виживати в готельній індустрії, тому для партнерства ми вибрали лідера цієї галузі в Україні. Ми розуміємо, що нам потрібно ще багато зробити, щоб стати повноцінним готелем мережі, але зробивши це, ми будемо мати незаперечні переваги на готельному ринку Полтави », – говорить керуючий готелю Котляр Руслан Миколайович.

Національна мережа готелів Reikartz заснована в 2008 році і об’єднує 27 готелів в обласних центрах, а також курортних містах України.

Дізнатись більше про готель «Reikartz Галерея Полтава».

You may also like

Leave a reply