27 серпня Юлія Клименко, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України,Янтомас Хімстра, директор Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні, та Гуідо Бельтрані, директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні, підписали спільний проектний документ «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств».

Проект започатковують Програма розвитку ООН в Україні у співпраці із Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та за фінансової підтримки Уряду Швейцарської Конфедерації.

Проект спрямовано на прискорення розвитку сектора малого і середнього бізнесу в Україні шляхом зміцнення організаційного потенціалу членських бізнес-об’єднань, їх спроможності надавати якісні послуги малому і середньому бізнесу, та долучатися до активізації вкрай необхідного діалогу між приватним і державним секторами.

Джерело: Національна платформа малого та середнього бізнесу

You may also like

Новини

Держгеокадастр працюватиме над модернізацією автоматизованої системи Державного земельного кадастру спільно зі Світовим банком та ЄС

21 лютого 2023 року відбулася презентація результатів незалежної технічної оцінки стану автоматизованої системи Державного земельного ...

Leave a reply