Сьогодні делегація Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру на чолі з в. о. Голови Держгеокадастру Сергієм Завадським взяла участь у першій частині Всесвітнього геопросторового форуму, організованого міжнародною неурядовою організацією «Geospatial World» у співпраці з Організацією Об’єднаних Націй та іншими міжнародними партнерами, зокрема, з Нідерландським агентством з питань кадастру, картографії та реєстрації земель. Захід проводиться у м. Амстердамі (Королівство Нідерланди) 20–21 жовтня 2021 року.

Це міжнародна платформа, яка поєднує постачальників та споживачів геопросторової інформації з усього світу. Для делегації Держгеокадастру участь у Всесвітньому геопросторовому форумі – це також нагода оновити та налагодити контакти з представниками країн-учасниць заходу з метою подальшого розвитку взаємовигідного міжнародного співробітництва у сфері діяльності, пов’язаній з геопросторовими даними.

Під час форуму учасники наголосили на важливості офіційних даних геопросторових інфраструктур для публічних послуг, транспортної інфраструктури, системи охорони здоров’я та на необхідності створення ціннісної пропозиції геопросторових даних, прогнозування їх актуальності для економіки та суспільства в цілому.

В. о. Голови Держгеокадастру Сергій Завадський:  «Участь у форумі –- це нагода наживо поспілкуватися зі світовими лідерами у сфері геопросторових даних та ознайомитися з останніми технологічними рішеннями»

You may also like

Новини

Розпочато реалізацію пілотного проекту щодо внесення відомостей до Державного земельного кадастру про земельну ділянку сертифікованими інженерами-землевпорядниками

Відповідно до прийнятої Кабінетом Міністрів України постанови від 29.12.2021 № 1438 «Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо ...

Leave a reply