Сучасні сервіси, оновлений інтер’єр та весь спектр банківських послуг доступні в оновленому відділенні ПриватБанку, що у Дарницькому районі столиці. Відділення банку, що на вулиці Володимира Сосюри, 5, незмінно обслуговувало клієнтів довгі роки та днями, після масштабної модернізації, отримало новий та сучасний образ.

“Зараз час різдвяних перевтілень і таке перевтілення відбулось з нашим відділенням, – говорить член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко. – Це відділення перше, що відкрилось у Києві на початку 1997 року і тепер воно заграє новими фарбами. Багаторічний досвід та новітні технології – запорука якісних банківських послуг. Відвідайте відділення та переконайтесь”.

Оновлене відділення надає обслуговування фізичним особам, корпоративному сектору, послуги з оренди банківських чарунків. Просторе приміщення, облаштоване за найсучаснішими стандартами якості та доступності для маломобільних груп населення, обладнане генератором та входить до національної мережі банківських відділень POWER BANKING, що дозволить забезпечити якісне надання послуг навіть під час можливих тривалих відключень електроенергії.

На сьогодні у мережі ПриватБанку працює 1083 відділень.

You may also like

Comments are closed.