Напередодні виставки CES® 2024 компанія Lenovo представила нові бізнес та користувацькі ноутбуки, призначені для розблокування нових можливостей штучного інтелекту та підвищення продуктивності, креативності та ефективності. Нові Lenovo ThinkPad X1 Carbon, ThinkPad X1 2-в-1 та IdeaPad Pro 5i — це ноутбуки Intel Evo, які оснащені новітніми процесорами Intel Core Ultra та Windows 11, що забезпечує оптимальну енергоефективність, продуктивність та яскраві враження. Спеціальна підтримка прискорення штучного інтелекту допоможе користувачам підвищити ефективність у роботі й іграх та отримати нові можливості, зокрема ті, які забезпечує включений у Windows інструмент ШІ — Copilot. Ноутбуки Lenovo є одними з перших ноутбуків, які прокладають революційний шлях ПК зі штучним інтелектом, який докорінно змінить роботу людей з ПК як для бізнесу, так і для відпочинку. Моделі ThinkPad X1 і IdeaPad Pro 5i, створені, щоб забезпечити користувачам найповніший досвід роботи з ПК, допоможуть прийняти нове покоління пристроїв з ШІ.

Готовий до нової хвилі бізнес-обчислень

Настала нова хвиля бізнес-обчислень. Ноутбуки Lenovo з процесорами Intel Core Ultra готові до майбутнього бізнес-комп’ютерів. Вони мають три обчислювальні процесори: CPU (центральний процесор), GPU (графічний процесор) і NPU (нейронний процесор), які можуть ефективно й “розумно” виконувати завдання комп’ютера з ШІ. Перенесення обчислювальних завдань на нейронний та/або графічний процесори підвищує ефективність і продуктивність, а також забезпечує оптимізоване керування живленням. Користувачі можуть працювати з високоякісними безкоштовними робочими потоками в підтримуваних програмних застосунках1, як-от Zoom (для якого ThinkPad X1 Carbon і ThinkPad X1 2-in-1 є єдиними сертифікованими ноутбуками2), Microsoft Teams, Studio Effects, Adobe® Lightroom тощо. Такі функції, як інтелектуальне введення тексту, розмиття фону, транскрибування зустрічей і електронні листи з їх підсумками, підвищують продуктивність, тоді як інструменти для роботи з цифровим контентом максимізують креативність, не впливаючи на загальну продуктивність системи. Завдяки інструменту ШІ Copilot у Windows повсякденні задачі стають легшими та швидшими. Нові функції допоможуть робити коротку вижимку інформації вебсторінок, створювати електронні листи, змінювати налаштування та створювати нові функції в програмах, зокрема Paint, Snipping Tool тощо. Компанія Lenovo трансформує свої ПК та інші пристрої, щоб надавати персоналізовані рішення штучного інтелекту. Разом зі стратегічними партнерами Lenovo має спільне бачення щодо того, аби очолити цей трансформаційний зсув у персональних комп’ютерах.

Крім того, компанія Lenovo оголосила про розширення свого портфоліо гібридних хмарних технологій, що базується на наступному поколінні масштабованих процесорів Intel® Xeon®. Вони забезпечують нову платформу, готову до роботи з ШІ, із покращеною продуктивністю, новітніми прискорювачами та новими послугами Lenovo Professional Services для штучного інтелекту як критично важливий наступний крок для впровадження динамічного гібридного підходу ШІ в публічних, приватних і фундаментальних моделях.

Безкомпромісний користувацький досвід потребує невпинних інновацій

Підрозділ різноманітності продуктів Lenovo, прагне інтегрувати інклюзію та відгуки від різних сегментів користувачів на ранніх етапах розробки продукту. Ця всеосяжна взаємодія з клієнтами завжди була ключовою метою інновацій ThinkPad.

Тактильні позначки з 1992 року незмінно були частиною дизайну ThinkPad, щоб допомогти користувачам із вадами зору орієнтуватися клавіатурою. У 2021 році компанія Lenovo завдяки підрозділу різноманітності продуктів встановила партнерство зі Школою для сліпих Governor Morehead у місті Ролі, штат Північна Кароліна, США, щоб краще зрозуміти, як користувачі з вадами зору взаємодіють зі своїми ПК. Компанія Lenovo є першим виробником ноутбуків, який інтегрував додаткові тактильні підказки, які покращують доступність3. Компанія узгоджує ці зміни з групою Microsoft Accessibility Team, яка працює над новими галузевими стандартами дизайну клавіатури. Результати цієї співпраці видно завдяки новим тактильним позначкам на клавіатурі. Вони включають:

  • Збільшення/зменшення гучності: звук має вирішальне значення для користувачів із вадами зору. Клавіші F2 і F3 матимуть тактильні позначки, що полегшить розрізнення між функціями збільшення і зменшення гучності.
  • Клавіша Insert: клавіші Insert і Delete часто розташовуються поруч на клавіатурах і можуть призвести до втрати часу та проблем із видаленням документів: дуже часто користувачі видаляли або вставляли файли, коли планували зробити навпаки. Тактильний знак на клавіші Insert полегшить визначення різниці між двома клавішами.
  • Функціональна клавіша: клавіша Fn необхідна для людей, які використовують програми зчитування з екрана. Зазвичай вона розташована поруч із клавішею CTRL і має такий же розмір, що часто призводить до незручностей.
  • Клавіша Enter: хоча це здається очевидним доповненням, клавіші Enter можуть відрізнятися за розміром залежно від клавіатури та мови.

Нові пристрої ThinkPad X1 забезпечують суттєво комфортнішу взаємодію з ними завдяки інноваціям, орієнтованим на користувача. Більший 120-міліметровий трекпад із фізичними кнопками покращує точність наведення та користування однією рукою завдяки вбудованому трекпоінту. Нова функція в ThinkPad X1 дозволяє користувачам налаштовувати загальні функції зі списку параметрів, двічі торкнувшись трекпоінта, щоб відкрити його швидке меню. Вперше на ThinkPad X1 додатковим методом введення стала скляна сенсорна панель Haptic TouchPad, а новинка ThinkPad X1 2-в-1 отримала більший магнітний стилус4 для більш комфортної роботи.

Нові ThinkPad X1 Carbon і ThinkPad X1 2-in-1 мають покращене керування температурою та енергоспоживанням, а також функції комп’ютерного зору5 у програмі Lenovo Commercial Vantage. Новинки мають функцію виходу зі сплячого режиму при розпізнаванні наближення обличчя та підтримують адаптивне затемнення на зовнішніх моніторах, забезпечуючи захист і економію енергії.

Ноутбук ThinkPad X1 завжди відрізнявся параметрами дисплея та функціями камери. Lenovo View забезпечує інструменти для покращення відео з камери, включаючи нову функцію Low Light Enhancer, яка може зробити відео яскравішим і зменшити шуми в умовах слабкого освітлення. Програмне забезпечення працює на нейронному процесорі для економії енергії та зменшення навантаження на процесор під час роботи програм комунікацій, як-от Teams або Zoom. Новий ThinkPad X1 включатиме додаткову 8-мегапіксельну камеру6 на унікальній комунікаційній панелі, яка забезпечить високу якість відеоконференцій, а контент на екрані стане ще чіткішим і плавнішим на новітньому додатковому OLED-дисплеї 120 Гц. Комунікаційна панель також покращує користувацький досвід, оскільки в оновленому корпусі фахівці передбачили вужчі рамки, що забезпечують більше співвідношення площі екрана до корпусу7 та легке відкриття однією рукою.

Бізнес-ноутбуки нового покоління повинні не лише забезпечувати кращий користувацький досвід, але й продовжувати збільшувати свій внесок у циркулярну економіку. Розвиток революційних ланцюгів постачання, послуг, дизайну продукції та матеріалів дозволив Lenovo перейти до циклічної моделі “розробка, використання, повернення”. Новітні ThinkPad X1 продовжують використовувати перероблені матеріали, пластик PCC (Post-Consumer Recycled Content)9, а також пакування з бамбука та цукрової тростини, що не містить пластику. Щоб мінімізувати використання первинних матеріалів та збільшити використання постіндустріального пластику з вторинної сировини (PIC), Lenovo тісно співпрацює з компанією Toray Industries, Inc., яка постачає Lenovo вуглецеве волокно, а також має підтримку компаній Toray та Boeing у впровадженні в ThinkPad X1 Carbon Gen 12 переробленого матеріалу з вуглецевого волокна, отриманого з композитів вуглецевого волокна, які використовуються у виробництві крил для літаків Boeing 7878.

Новітні ThinkPad X1 Gen 12 та X1 2-в-1 Gen 9 створюють прорив у світі ноутбуків преміум-класу завдяки новим функціям ШІ та інноваціям, орієнтованим на клієнта, покликаним трансформувати досвід користувачів. Завдяки постійним інноваціям у дизайні, матеріалах і зручності використання, а також тісній співпраці з провідними галузевими партнерами Lenovo представила нові бізнес-ноутбуки, готові забезпечити “ШІ для всіх”.

“Інновації ШІ в галузі ПК стали нашою пристрастю. Ми не просто створюємо комп’ютери, ми створюємо досвід, використовуючи різноманітний дизайн, більш стійкі матеріали та революційні технології штучного інтелекту, щоб забезпечити майбутнє бізнес-обчислень, — сказав Джеррі Парадайз (Jerry Paradise), віцепрезидент з комерційного напряму та управління продуктами в Lenovo Intelligent Devices Group. — Новітні ноутбуки Lenovo ThinkPad X1 змінять досвід користувачів у роботі та взаємодії завдяки новій швидкості та ШІ на базі процесорів Intel Core Ultra”.

Інтелектуальні пристрої Lenovo дають ІТ-спеціалістам змогу контролювати ситуацію

Крім того, технологія штучного інтелекту поширюється на різні аспекти життєвого циклу продукту. Анонсовані сьогодні ноутбуки ThinkPad підтримують додатковий набір рішень Lenovo Device Intelligence (LDI)9. Використовуючи технологію на основі штучного інтелекту, LDI надає ІТ-командам інструменти для діагностики, запобігання та усунення поширених проблем з продуктивністю ПК, а також для покращення досвіду роботи співробітників. Портфель рішень включає Lenovo Device Intelligence, Lenovo Device Intelligence Plus, а також Lenovo Device Intelligence Plus Managed Services:

  • Lenovo Device Intelligence — це основне програмне забезпечення для моніторингу цифрового досвіду SaaS (програмне забезпечення як послуга), яке також входить до складу послуги Lenovo Premier Support Plus. Працюючи в хмарному середовищі, це рішення має функцію PC-agnostic10 і генерує передову аналітику на основі штучного інтелекту, проактивні ідеї та сповіщення, надійні звіти, усунення проблем і оцінку стану парку обладнання.
  • Lenovo Device Intelligence Plus — це цифровий досвід співробітника SaaS, що поєднує в собі всі технології штучного інтелекту LDI, додаючи розширені відомості, сповіщення, звіти, аналітику та більше можливостей для усунення проблем. Lenovo Device Intelligence Plus має розширені функціональні можливості, такі як цифрова оцінка користувацького досвіду, правильний вибір апаратного та програмного забезпечення, оцінка впливу на продуктивність, аналіз першопричин, порівняння з аналогами, а також можливості самовідновлення за допомогою комплексних інформаційних панелей та звітів.
  • Служба Lenovo Device Intelligence Plus Managed Service — це команда сервісних експертів Lenovo, які керують програмним забезпеченням LDI Plus від імені клієнтів, щоб відстежувати стан парку їх пристроїв, усувати проблеми, допомагати оптимізувати планування ІТ-ресурсів та рекомендувати покращення цифрового досвіду своїх співробітників.

Продуктивність на базі штучного інтелекту

Доведіть Отримати максимальну потужність тепер можна з новим Lenovo IdeaPad Pro 5i (16″, 9), першим у світі користувацьким ноутбуком Intel Evo Edition на базі процесорів Intel Core Ultra. Вони забезпечують швидке створення та редагування фотографій зі штучним інтелектом, швидкий експорт відео та прискорену роботу в багатозадачному режимі завдяки Intel AI. Це означає можливості перетворення тексту в зображення, створення генеративного тексту зі штучним інтелектом, а також прискорення робочих процесів редагування фотографій і відео завдяки високоякісному попередньому перегляду та швидшому експорту відео. Завдяки новим процесорам Intel і графічному процесору для ноутбуків NVIDIA® GeForce RTX™ 4050, що забезпечує до 115 TDP, IdeaPad Pro 5i оснащений швидкими інструментами створення на основі генеративного ШІ, які допомагають творцям втілювати свої ідеї в життя. Свободу підлаштовуватися під різні стилі робочого процесу забезпечує 14- і 16-дюймовим дисплеям. Незалежно від того, що  робите — створюєте, редагуєте чи навіть граєте — на OLED-дисплеї зі співвідношенням сторін 16:10 і частотою оновлення 120 Гц, що на 100% відповідає стандарту DCI-P3, зображення буде яскравим, чітким і чистим.

Коли продуктивність — на першому місці, IdeaPad Pro 5i забезпечує найкращі результати завдяки інфрачервоній FHD-камері з датчиком заднього плану та шторці конфіденційності, яка підтримує Windows Hello для швидкого та безпечного входу в систему. Полімерний акумулятор місткістю 84 Вт-год підтримує технологію швидкої зарядки Rapid Charge Express через Thunderbolt™ 4, що забезпечує максимальну продуктивність під час сеансів роботи та швидку передачу даних. А розширюваний слот для твердотільних накопичувачів дозволяє зберігати ще більше даних, окрім твердотільного накопичувача PCIe M.2 SSD об’ємом до 1 ТБ11. Усе це при вазі всього 1,46 кг для 14-дюймового варіанту та 1,95 кг для 16-дюймового витонченого корпусу Arctic Grey у всіх моделях IdeaPad Pro 5i.

Нова потужна та продуктивна модель відповідає принципам екологічної стійкості. Нижня кришка ноутбука на 50% складається з переробленого алюмінію, а системна оболонка на 90% з пластику, що видобувається в океані. Ноутбук IdeaPad Pro 5i має сертифікати EPEAT® Gold12 та ENERGY STAR®, що відповідає найвищим екологічним критеріям довговічності продукту, циклічності дизайну та енергоефективності. Компанія Lenovo також пропонує послугу CO2 Offset Service13 для компенсації передбачуваних викидів вуглекислого газу пристроєм.

“Ми дуже пишаємося продовженням нашого тісного партнерства з Intel щодо запуску їхнього новітнього покоління процесорів і раді, що наш Lenovo IdeaPad Pro 5i — це перший у світі користувацький ноутбук на платформі Intel Evo та на базі процесорів Intel Core Ultra, — коментує Цзюнь Оуян (Jun Ouyang), віцепрезидент та генеральний директор напрямку персональних комп’ютерів у Lenovo, Intelligent Devices Group. — Лінійка процесорів Intel Core Ultra забезпечує можливості ШІ на IdeaPad Pro 5i, які надають користувачам нові переваги з точки зору продуктивності та творчості”.

Багатовимірні враження без окулярів

Як і наступне покоління бізнес-ноутбуків, 3D-монітор Lenovo ThinkVision 27 готовий підвищувати продуктивність та ефективність. 3D-монітор без окулярів тепер має інтуїтивно зрозумілий та інтерактивний користувацький інтерфейс версії 3D Explorer, який забезпечує для творців 3D- та 2D-формат. Крім того, монітор постачається з розширеною програмною підтримкою завдяки фірмовим застосункам, включаючи Design Engine, що усуває потребу в окремих плагінах та забезпечує справжній міжпросторовий гібридний дизайн. Тепер користувачі можуть проєктувати у режимі 2D, візуалізувати у 3D, а також використовувати 2D-to-3D Converter, що дозволяє конвертувати 2D- і 3D-зображення та відео за допомогою ШІ в режимі реального часу. Завдяки цим технологіям 2D-контент з високою роздільною здатністю та частотою оновлення миттєво перетворюється на яскравий 3D-контент з точною просторовою реконструкцією, незалежно від складності фону та без необхідності в додатковому енергоспоживанні або модернізації системи.

Завдяки вбудованому механізму 3D-рендерингу монітор ThinkVision 27 підвищує продуктивність, мінімізуючи потребу в додатковому обладнанні та обчислювальних потужностях. Він також підвищує ефективність, надаючи користувачам можливість візуалізувати та коригувати проєкти в режимі реального часу. Художники, інженери або дизайнери тепер можуть працювати у 2D-програмах та одразу бачити результат у 3D-форматі, тобто будь-які зміни у 2D одночасно відображатимуться у 3D. 27-дюймовий 3D-монітор без окулярів проєктує на очі користувача два незалежних зображення, тож кожен бачитиме об’єкт під дещо іншим кутом. У поєднанні з 99% точністю передачі кольору DCI-P3 та Adobe RGB, технологією відстеження руху очей у реальному часі та змінною лінзою, монітор забезпечує природний досвід перегляду 3D.

Аксесуари для гібридної роботи

Lenovo USB-C Dual Display Travel Dock — це док-станція, яка допомагає ефективно працювати в офісі або віддалено завдяки простому підключенню пристроїв та зовнішніх дисплеїв. Наприклад, під’єднавши ноутбук із підтримкою USB-C™, можна отримати доступ до семи портів для більшої продуктивності та ще двох портів для підключення 4K-дисплеїв. Док-станція дозволяє швидко під’єднати USB та виділений порт Ethernet з безперервним живленням завдяки порту USB “Always-On” та блоку живлення з USB-C потужністю до 100 Вт14. Пристрій зручний для подорожей, має елегантний універсальний дизайн, регульовану систему кабелів, його корпус виготовлений з 66% перероблених матеріалів8 (PCC), а пакування не містить пластику.

Бездротову гарнітуру Lenovo Wireless VoIP Headset розробили для гібридної роботи, що забезпечує гнучкість та автономність. Модель сертифікована для Microsoft Teams15 та оснащена аудіоприймачем Bluetooth® USB-A для простого та надійного з’єднання. Багатоточкове з’єднання Bluetooth дозволяє під’єднатися до двох пристроїв одночасно, час роботи в режимі розмови16 складає до 30 годин. Розробники Lenovo розробили гарнітуру з інтуїтивно зрозумілим керуванням та доповнили регульованими змінними амбушурами з ефектом пам’яті для додаткового комфорту. Гарнітура забезпечує чистий звук із сертифікацією для Microsoft Teams та оптимізацією для всіх платформ, тож під час дзвінків користувач буде почутий голосно та чітко.

Відвідайте прескіт Lenovo CES 2024 на StoryHub, щоб отримати зображення продуктів та отримати додаткову інформацію.

Технічні характеристики пристроїв

  ThinkPad X1 Carbon 12 Gen ThinkPad X1 2-in-1 9 Gen
Продуктивність Процесор Новітні процесори Intel Core Ultra
Windows 11
Пам’ять До 64 ГБ LPDDR5X
Накопичувач До 2 ТБ Gen 4 PCIe NVMe SSD
Графіка До Intel Arc Graphics
Дисплей 14-дюймовий дисплей з вузькими рамками

До 120 Гц 2.8K OLED, сенсорний, 400 ніт, HDR500 True Black

Аудіо Dolby Atmos® з технологією Dolby Voice
Камера До 8 Мп MIPI Computer Vision camera зі шторкою приватності
Батарея 90% PCC 57 Вт
Безпека Чип dTPM 2.0
Фізично Сканер відбитків пальці
Камера зі шторкою приватності
Замок Kensington™
Підключення Порти  2 x USB-C (Thunderbolt 4)
2 x USB-A (5Gbps)
1 x HDMI 2.1
1 x 3,5 мм аудіорознім
Мережа WLAN Wi-Fi 6E або Wi-Fi 7 802.11be (2×2)
Bluetooth 5.3
5G sub-6 (CAT20), 4G LTE (CAT16), 4G LTE (CAT4) для ринку Китаю
eSIM та Nano SIM
Дизайн Розміри 312.8 мм x 214.75 мм x 14.96 мм 312.8 мм x 217.65 мм x 15.49 мм
Вага Від 1.09 кг Від 1.32 кг

 

  IdeaPad Pro 5i (16”, 9) IdeaPad Pro 5i (14”, 9)
Продуктивність Процесор До Intel Core Ultra 9
ОС Windows 11
Пам’ять До 32 ГБ LPDDR5X
Накопичувач До 1 ТБ Gen 4 PCIe NVMe SSD
Графіка Інтегрована:

До Intel Arc Graphics

 

Дискретна:

До NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU

  Дисплей 16″ 2K (2048 x 1280) OLED, 120 Гц, 16:10, 400 ніт, 100% DCI-P3, сертифікат TÜV Low Blue Light, сертифікат TÜV Eyesafe® Display

 

16″ 2.5K (2560 x 1600) IPS, 120 Гц, 16:10, 350 ніт, 100% sRGB, сертифікат TÜV Low Blue Light, сертифікат TÜV Eyesafe Display

14″ 2.8K (2880 x 1800) OLED, 120 Гц, 16:10, 400 ніт, 100% DCI-P3, сертифікат TÜV Low Blue Light, сертифікат TÜV Eyesafe Display

 

14″ 2.8K (2880 x 1800) IPS, 120 Гц, 16:10, 400 ніт, 100% sRGB, сертифікат TÜV Low Blue Light, сертифікат TÜV Eyesafe Display

  Аудіо 2 x 2 Вт динаміки, Dolby Atmos Audio
  Камера ІЧ-камера FHD з сенсором ToF, шторкою приватності та подвійним мікрофоном
  Батарея 84WHr Polymer

 

Підключення Порти  1 x USB-C (Thunderbolt 4)
1 x USB 3.2 Gen 1 Type C (Power Delivery + DisplayPort™)
1 x HDMI 2.1 (4K @60 Гц)
2 x USB 3.2 Gen 1 Type A
1 x Зчитувач SD-карт
1 x 3,5 мм аудіорознім
Мережа WLAN Wi-Fi 6E
До Bluetooth 5.2
Дизайн Розміри 356 мм x 251мм x 17.5 мм 312 мм x 221 мм x 15.99 мм
Вага Від 1.95 кг Від 1.46 кг

 

3D-монітор Lenovo ThinkVision 27
Дисплей Розмір 27-дюймовий
Панель IPS 3-сторонній безрамковий екран
Роздільна здатність 2D 3840 x 2160
Роздільна здатність 3D 1920 x 2160
3D FoV / Відстань 40 / 60-100 см
Яскравість (2D / 3D tvp.) 310 ніт
Поверхня Антивідблиск
Контрастність 1000:1
3D-технології Лінза з відстеженням очей з перемикачем
Колірні простори 99% DCI-P3, 99% Adobe RGB, 100% sRGB, 100% BT 709
Передача кольорів Заводське калібрування, середнє значення ∆E<1 на DCI-P3, Adobe RGB, sRGB
Частота оновлення 60 Гц
Підключення Порти 2x HDMI 2.1 (TMDS)

1xDP1.4

USB Type-C® (HBR3)

RJ45

Аудіовихід

USB Вище: 1 x USB 3.2 Gen 1 (через USB Type-C)

Нижче: 5 x USB 3.2 Gen 1 (1 на Type-C)

Блок живлення USB-C До 100W
Підтримка MC60 Так
Інше Особливості Програмна платформа 3D Explorer, заводське калібрування кольорів
Кабелі Блок живлення, USB Type-C, HDMI, USB
Пакування Подушка з целюлози
Система Мінімальні вимоги до ПК Intel Core i5 7400/3.00 ГГц; NVIDIA GeForce GTX 1050 або еквівалент; 8 ГБ DDR5; вільне місце на жорсткому диску 50 ГБ
Технічна підтримка Тільки для Windows. Мінімальні вимоги: Windows 10 64-bit

1 Функції штучного інтелекту можуть вимагати придбання програмного забезпечення, підписки або ввімкнення постачальником програмного забезпечення або платформи, а також мати особливі вимоги до конфігурації або сумісності. Подробиці на www.intel.com/PerformanceIndex. Результати можуть відрізнятися.

2 ThinkPad X1 Carbon Gen 12 та X1 2-в-1 Gen 9 будуть сертифіковані за наявності. Збільшити список сертифікованого обладнання можна тут: https://support.zoom.com/hc/en/article?id=zm_kb&sysparm_article=KB0063101#h_01H2GP1VX926Y09MW6D9XXD97P
3 На основі дослідження, проведеного компанією Lenovo в листопаді 2023 року щодо ноутбуків, проданих найбільшими виробниками ПК, які щорічно відвантажують понад 1 мільйон одиниць.

4 Lenovo Slim Pen може бути необов’язковою опцією в деяких конфігураціях ThinkPad X1 2-в-1.

5 Функції комп’ютерного зору доступні на деяких моделях ThinkPad X1 Carbon Gen 12 і X1 2-в-1 Gen 9.

6 8-мегапіксельна камера доступна на деяких моделях ThinkPad X1 Carbon Gen 12 та X1 2-в-1 Gen 9.

7 Співвідношення екрана до корпусу збільшилося з 85,5% до 89,2% у ThinkPad X1 Carbon Gen 12 і з 85% до 87,8% у ThinkPad X1 2-в-1.

8 Відсоток перероблених матеріалів і пластику PCC залежить від моделі та компонента. Повну інформацію про шлях Lenovo до чистого нуля можна знайти тут: https://www.lenovo.com/us/en/about/sustainability/
9 Застосовуються додаткові умови та положення.  Вартість ліцензії вказана за один пристрій на рік і може відрізнятися залежно від країни. Дати доступності можуть відрізнятися залежно від географії, а продукти можуть бути доступні лише на певних ринках. Усі пропозиції залежать від наявності та можливостей. Lenovo залишає за собою право змінювати пропозиції, функції та технічні характеристики продуктів у будь-який час без попереднього повідомлення.

10 Наразі поширюється лише на комерційні пристрої з Windows 10 або Windows 11 та процесорами Intel або AMD. Можливі деякі винятки.

11 Фактична доступна ємність менша і залежить від багатьох факторів, зокрема форматування, розбиття на розділи, операційної системи тощо, які використовують частину цієї ємності. Доступний об’єм може змінюватися з оновленням програмного забезпечення.

12 Зареєстровано EPEAT, де це можливо – див. www.epeat.net для отримання інформації про статус реєстрації за країнами.

13 Компенсація викидів CO2 від Lenovo є додатковою послугою. Застосовуються додаткові умови та положення. Ціна базується на викидах CO2, розрахованих для кожного пристрою протягом його середнього життєвого циклу, і може відрізнятися в різних країнах залежно від вартості компенсації викидів вуглецю. Дати доступності можуть відрізнятися залежно від географії, а послуга може бути доступна лише на деяких ринках.
14 Зарядний пристрій USB-C потужністю 100 Вт, що входить до комплекту, забезпечує потужність 65 Вт. Для досягнення потужності 100 Вт потрібен додатковий адаптер живлення Lenovo USB-C потужністю 135 Вт.

15 Бездротова VoIP-гарнітура Lenovo сертифікована для Microsoft Teams на момент доступності.

16 Час роботи акумулятора в режимі розмови може змінюватися залежно від фактичного використання.

 17 Ціни та наявність можуть відрізнятися залежно від географічного розташування, а продукти можуть бути доступні лише на окремих ринках. Усі пропозиції залежать від наявності. Lenovo залишає за собою право змінювати пропозиції, функції та технічні характеристики продуктів у будь-який час без попереднього повідомлення.

LENOVO, THINKPAD, IDEAPAD, THINKVISION є товарними знаками Lenovo. Intel, Intel EVO, Intel Core Ultra та Thunderbolt є товарними знаками корпорації Intel або її дочірніх компаній у США та/або інших країнах. ADOBE та LIGHTROOM є товарними знаками Adobe Systems Incorporated у США та/або інших країнах. TORAY є торговою маркою Toray Industries, Inc. Boeing є зареєстрованою торговою маркою The Boeing Company. NVIDIA, GeForce і RTX є товарними знаками NVIDIA Corporation. Inc. ZOOM є товарним знаком Zoom Video Communications, Inc. USB Type-C® та USB-C™ є зареєстрованими товарними знаками USB Implementers Forum. BLUETOOTH є торговою маркою Bluetooth Special Interest Group (SIG). Wi-Fi є торговою маркою Wi-Fi Alliance. Усі інші торгові марки є власністю відповідних власників. ©2023, Lenovo Group Limited.

Довідка:

Про компанію Lenovo:

Lenovo — глобальна технологічна компанія з доходом у $62 млрд, яка посідає 217 місце в рейтингу Fortune Global 500, об’єднує 77 000 працівників по всьому світу та щодня обслуговує мільйони користувачів на 180 ринках. Зосередившись на сміливому баченні — забезпечувати Розумні Технології для Кожного, компанія Lenovo стала провідним світовим гравцем на ринку ПК, продовжуючи розширення у сферах, які сприяють розвитку технологій «нового ІТ» (клієнтських, периферійних, хмарних, мережевих та інтелектуальних), включаючи сервери, системи зберігання даних, мобільні пристрої, програмне забезпечення, рішення та сервіси. Ця трансформація разом з інноваціями Lenovo, що змінюють світ, створює більш інклюзивне, надійне та стійке цифрове суспільство для кожного. Компанія Lenovo зареєстрована на Гонконзькій фондовій біржі під назвою Lenovo Group Limited (HKSE: 992) (ADR: LNVGY). Щоб дізнатися більше актуальної інформації, відвідайте сайт https://lenovo.ua та перегляньте останні новини на StoryHub.

You may also like

Comments are closed.