Bosch пропонує широкий асортимент потужних автомобільних ламп розжарювання практично для будь-якого автомобіля, поліпшуючи огляд і безпеку.

  • Причини погіршення автомобільного освітлення.
  • Автомобільні лампи розжарювання Bosch для більшої безпеки на дорозі.
  • Запасний комплект ламп — завжди гарна ідея.

Фари відіграють важливу роль у безпеці руху, особливо в темний час доби чи в складних метеорологічних умовах. Аби покращити освітлення дороги, деякі автовласники вдаються до радикальних, часом небезпечних кроків: установлення газорозрядних ламп, заміни рефлекторів на лінзи тощо. Такі дії можуть негативно вплинути на безпеку руху, при цьому втручання у конструкцію світлотехніки офіційно заборонено українським законодавством. Найпростіший шлях покращити якість освітлення дороги — придбати нові лампи. Тобто досягти суттєвого поліпшення видимості вночі можна внаслідок стандартної процедури заміни ламп, докладно викладеної у кожній інструкції з експлуатації автомобіля.

Причини погіршення автомобільного освітлення

Якість освітлення дороги стає гіршою з кількох причин. Серед них — старі чи неякісні лампи, помутніння скла, забруднення на внутрішніх поверхнях фари, неправильний промінь фар тощо. Наприклад, пил потрапляє всередину фари, змішується там із конденсатом і створює шар бруду на внутрішній поверхні, якого непросто позбутися. Ковпак фари втрачає прозорість через мікроподряпини та помутніння пластику в результаті ультрафіолетового опромінення. До неправильного променя фар можуть призвести «кустарні» ксенонові або LЕD-лампи з невідповідною архітектурою, яка не поєднується з геометрією оптичного елемента фари. Саме заміна старих або неякісних ламп дає найкращий результат покращення автомобільного освітлення. Замість тьмяних ламп варто встановити сучасні, із підвищеною світловіддачею типу +120%, +150%.

Автомобільні лампи розжарювання Bosch для більшої безпеки на дорозі

Добре бачити та бути побаченим — необхідні умови для безпечного та спокійного водіння. Bosch пропонує широкий асортимент ламп розжарювання, що відповідають різним вимогам, практично для будь-якого автомобіля. Лампа Bosch Gigalight Plus, наприклад, дає до 150% більше світла та може бути чудовим рішенням для тих, хто часто їздить уночі. В зимовий період лампа Ultra White 4200K із потужною світловіддачею білого кольору буде перевагою. Особливо в темну пору року подібний до денного світла, ультрабілий 4200К забезпечує явні переваги. Завдяки теплому спектру ці лампи забезпечують високу контрастність і до 30%* більше світла.

Автомобільні лампи Bosch відповідають високим вимогам до якості та вирізняються високою надійністю та довговічністю.

Варто зазначити, що лампи Bosch повністю відповідають вимогам європейського стандарту ECE та сертифіковані для українського ринку. Тобто їх, на відміну від ксенонових і LED-ламп, можна легально використовувати в стандартних фарах для галогенних джерел світла.

Запасний комплект ламп — завжди гарна ідея

Оскільки з часом нитки розжарювання зношуються, рекомендується змінювати лампи в середньому кожні два роки. Автомобільні лампи розжарювання слід міняти парно, незалежно від того, чи проводиться заміна самостійно водієм чи майстернею. Якщо одна лампа вийшла з ладу, то цілком можливим є зниження світлотехнічних характеристик й іншої. Таким чином, заміна двох ламп відразу є не тільки простішим, а й економнішим рішенням. До того ж змінюючи дві лампи одночасно, можна виключити асиметрію освітлення, яка може вплинути на естетику транспортного засобу та комфорт інших учасників дорожнього руху.

У разі виходу з ладу лампи розжарювання коробка із запасними лампами — найкраще та швидке рішення. Комплект змінних ламп доступний як у мініформаті, так і у вигляді великої коробки практично з усіма змінними лампочками.

Bosch Group є провідним постачальником технологій та послуг у світі. У компанії працює близько 394 500 працівників (станом на 31 грудня 2020 року). Продажі компанії у 2020 році за попередніми оцінками склали 71,6 млрд. євро. За видами діяльності, компанія поділяється на чотири бізнес-сектори: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари та Енергетика та Будівельні технології. Як провідний постачальник IoT, Bosch пропонує інноваційні рішення для «розумних будинків», промисловості 4.0 та автомобілів з Інтернет-підключенням. Компанія використовує свій досвід і знання у сфері сенсорних технологій, програмного забезпечення та послуг, а також власний хмарний сервіс, щоб стати єдиним постачальником мережевих і багатопрофільних рішень для клієнтів. Стратегічною метою групи компаній Bosch є забезпечення життя людей підключеними до Інтернету продуктами та рішеннями, які або містять штучний інтелект (AI), або були розроблені та виготовлені з його допомогою. Bosch покращує якість життя в усьому світі за допомогою інноваційних продуктів та послуг, що надихають. Компанія Bosch створює технології, які «винайдені для життя». До складу Bosch Group входить компанія Robert Bosch GmbH та близько 440 дочірніх і регіональних компаній у 60 країнах. Світова мережа виробничих, інженерних та торгових мереж Bosch охоплює майже всі країни світу. Основою для майбутнього зростання компанії є її інноваційний потенціал. У 126 підрозділах компанії Bosch по всьому світу працюють 72 600 співробітників у галузі досліджень та розробок, а також близько 30 000 розробників програмного забезпечення.

Компанію заснував Роберт Бош (1861-1942) у 1886 році у Штутгарті  як «Майстерню точної механіки та електротехніки». Особлива структура власності Robert Bosch GmbH гарантує Групі компаній Bosch підприємницьку свободу, що дозволяє здійснювати довгострокове планування і використовувати значну частку коштів для інвестування, забезпечуючи їй надійне майбутнє. 94% акціонерного капіталу Robert Bosch GmbH належить благодійному фонду Robert Bosch Stiftung GmbH. Контрольним пакетом акцій володіє Robert Bosch Industrietreuhand KG і виконує функції власника на підставі довірчого управління. Інша частина акцій належить родині Бош і Robert Bosch GmbH.

Додаткова інформація доступна онлайн на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Благодійний фонд ПриватБанку “Допомогати просто!” обладнав опорні лікарні Дніпропетровської області сучасними наркозними станціями

Опорні лікарні Нікополя та Кам’янського отримали дві сучасні наркозні станції по програмі Допомога шпиталям та ...

Leave a reply