OntargIT, міжнародна консалтингова компанія та Microsoft Gold Solutions Partner з бізнес-додатків, сьогодні оголосила про своє визнання переможцем Clutch Global Leader – весна 2024 за послуги впровадження на платформі Clutch, провідному глобальному маркетплейсі постачальників B2B послуг. Лауреатів обирають на основі їхньої експертності в галузі та здатності надавати високоякісні послуги, що оцінюються на основі відгуків клієнтів, опублікованих на Clutch.

OntargIT пишається тим, що його визнали. Ця нагорода є свідченням відмінної роботи з клієнтами, яку ми виконали цього року, що підтверджується відгуками на Clutch. Ми пишаємося тим, що нас визнали лідером у впровадженні на глобальному рівні. Нагороди Clutch Global Awards демонструють найкращих постачальників послуг у B2B-індустрії по всьому світу.

“Це радість бачити неймовірний успіх провідних компаній світу на нашій платформі, і ще більша радість визнати ці компанії лауреатами глобальної нагороди Clutch,” сказав Сонні Гангули, генеральний директор Clutch. “Їхня відданість наданню послуг найвищого рівня не тільки зміцнила їхній власний успіх, але й допомогла численним клієнтам. Ми прагнемо демонструвати лідерів галузі та сприяти встановленню зв’язків для користувачів Clutch, які шукають індивідуальні послуги для досягнення своїх цілей.”

Перегляньте наші останні проєкти та відгуки на нашому профілі Clutch .

ПРО ONTARGIT

OntargIT – консалтингова компанія, яка спеціалізується на розгортанні та підтримці передових хмарних рішень Microsoft для бізнесу на основі Microsoft Dynamics 365 і Power Platform. Компанія займається впровадженням та технічною підтримкою для бізнесу в Північній Америці, Європі та на Близькому Сході. OntargIT фокусується на клієнтах в виробничій і автомобільній галузі, державному секторі, галузі роздрібної торгівлі, дистрибуції, енергетики, професійних послуг та спеціалізованих індустріях.

OntargIT має статус Microsoft Gold Solutions Partner з 2009 року. Компанія надає експертизу, необхідну для того, щоб проекти з впровадження або міграції в Dynamics 365 принесли бажані результати для бізнесу.

ПРО CLUTCH

Clutch сприяє прийняттю кращих бізнес-рішень, будучи провідним глобальним маркетплейсом постачальників B2B послуг. Щомісяця понад 1 мільйон бізнес-лідерів починають з Clutch, щоб читати докладні інтерв’ю з клієнтами та знаходити надійних партнерів, які відповідають їхнім бізнес-потребам. Clutch протягом останніх шести років був відзначений у рейтингу Inc. 5000 як одна з найбільш швидкозростаючих компаній, а також Washington Business Journal як одна з 50 найшвидкозростаючих приватних компаній у 2023 році.

You may also like

Новини компаній

Клієнти ПриватБанку у прифронтових регіонах зможуть отримувати банківські послуги за допомогою мобільного банкомату

ПриватБанк стартував проект унікального в Україні мобільного банкомату, який буде обслуговувати клієнтів там, де немає ...

Comments are closed.