30 травня 2024 року у Києві лідерська команда ПриватБанку та представники акціонера – держави – оприлюднили інтегрований звіт про результати діяльності банку за 2023 рік, як у сфері бізнесу, так і підтримки суспільства та цілей сталого розвитку.

У 2023 році банк отримав рекордний прибуток до оподаткування у обсязі 72,8 млрд грн та за результатами року виплатив державі 57 млрд грн у вигляді податку на прибуток та дивідендів. Загалом у вигляді дивідендів та податків у 2018-2023 роках банк вже повернув державі майже 180 млрд грн.

Сильні фінансові результати та стійкість банк забезпечив, продовжуючи підтримувати економіку. Чистий кредитний портфель бізнес-клієнтів зріс удвічі з початку повномасштабного вторгнення. Банк увійшов у топ 50 екваєрів світу, завдяки зусиллям його команди Україна стала третьої країною у Європі, де підприємці отримали можливість приймати платежі за допомогою iPhone та додатку «Термінал».

ПриватБанк зберігає лідерство у роздрібному кредитуванні, збільшивши кредитний портфель на 39% (17 млрд грн). А також запропонував своїм 18,4 активним користувачам затребувані сервіси.  Зокрема новий картковий продукт для збору коштів та планування бюджету. Сервісом «Конверти» волонтери можуть користуватися як карткою з аналітикою надходжень, звичайні користувачі можуть використовувати сервіси автонакопичення та додавати друзів для спільної акумуляції коштів.

Для забезпечення надійності та безпеки своїх сервісів банк продовжив інвестувати в кібербезпеку та модернізував свою IT-інфраструктуру.  У 2023 році ПриватБанк ухвалив мультихмарну стратегію, (робота на різних платформах, таких як Amazon Web Services та Google Cloud Platform), яка зараз підтримує деякі з наших критично важливих рішень для аналізу даних та обчислень кінцевих користувачів. Ми також інвестуємо у фізичну інфраструктуру та безпеку наших співробітників. В різних типах приміщень банку встановлено понад 800 генераторів. Укриттями обладнано майже 4000 робочих місць.

“Цього року ми говоримо не лише про фінансові досягнення, але й соціальне значення ПриватБанку. Ми не тільки підтримуємо економіку надійними фінансовими послугами, але й активно долучаємося до життя громад через численні соціальні проєкти, через об’єднання, сприяння інклюзивності та суспільству без бар’єрів,” — підсумовує Герхард Бьош, голова правління ПриватБанку.

У 2023 році ПриватБанк надавав свої сервіси (Приват24, АТМ каси банку, сайт dobro.privatbank.ua) та здійснював комунікаційну підтримку благодійних зборів у партнерстві з авторитетними благодійними та громадськими організаціями, а також зробив досить значний внесок власному благодійному фонду та іншим громадським організаціям для зміцнення обороноздатності країни та гуманітарної підтримки.

«Злагоджена робота держави та державних банків є дуже важливою в умовах воєнного стану та великих викликів. ПриватБанк знову підтвердив свою надійність та операційну ефективність. Фінансові показники свідчать про професійне управління ресурсами ПриватБанку і його високу відповідальність перед державою та громадськістю. В умовах війни ПриватБанк залишається опорою економіки та фінансової стабільності України», – зазначив заступник Міністра фінансів України з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук.

З річним звітом ПриватБанку можна ознайомитися за посиланням.

You may also like

Новини компаній

Клієнти ПриватБанку у прифронтових регіонах зможуть отримувати банківські послуги за допомогою мобільного банкомату

ПриватБанк стартував проект унікального в Україні мобільного банкомату, який буде обслуговувати клієнтів там, де немає ...

Comments are closed.