6 жовтня 2015 року в інформаційному агентстві «Укрінформ» (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 1-й поверх) відбудеться прес-конференція “Он-лайн сервіси Міністерства юстиції України. Початок інформаційної кампанії для населення”.

Початок заходу о 10:00.

Он-лайн трансляція : https://www.youtube.com/watch?v=mWFTAbWin8Q

Реєстрація: http://goo.gl/forms/ZWM6yI8m62

В прес-конференції візьмуть участь:

Гія Гецадзе, заступник Міністра юстиції України;

Джон Пеннел, заступник директора місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Білорусі і Молдові;

Девід Вон, керівник Проекту USAID «Справедливе правосуддя»;

Ірина Мовчан, президент Українського освітнього центру реформ.

Метою інформаційної кампанії є допомога громадянам в оволодінні знаннями та навичками щодо користування он-лайн сервісами Мін’юсту. Серед адміністративних послуг, які вже здійснюються он-лайн, – отримання довідок та виписок з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, як по об’єкту так і по суб’єкту; Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство; Системи електронної звітності арбітражних керуючих. Громадяни і організації також отримали можливість брати участь в Електронній системі торгів.

Інформаційну кампанію здійснюватиме Український освітній центр реформ в рамках реалізації грантового проекту «Електронне урядування спрощує спілкування». Грантовий проект реалізується в період з вересня 2015 по квітень 2016 року за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя».

З питань участі у прес-конференції, будь ласка, звертайтесь до Марата Возного за телефонами 044 490 69 88/90, 050 334 20 39, електронною поштою [email protected] або реєструйтесь онлайн за посиланням http://goo.gl/forms/ZWM6yI8m62 до 18.00 5 жовтня 2015 року. Реєстрація обов’язкова. 

You may also like

Leave a reply