Українська асоціація GR-професіоналів та лобістів продовжує будувати спільноту провідних фахівців у сфері побудови та налагодження ведення прозорого діалогу в ланці “суспільство-бізнес-держава”. Одним із підтверджень цього є IV Всеукраїнська GR-премія – головна подія цього року у сфері GR-спеціалістів та лобістів України.

Уже традиційно Президент Української Асоціації професіоналів GR-професіоналів та лобістів Катерина Одарченко оголосила нагородження провідних спеціалів України у галузях GR, Public Advocacy, лобізму PR та зв’язків з громадськістю за наступними номінаціями:

  • Найкращий юридичний кейс
  • Найкращий регіональний GR-проект
  • GR-прорив 2021
  • Найкращий адвокаційний кейс
  • Найкращий GR-інструмент у сфері лобізму
  • Найкраща профільна асоціація
  • Найкращий проект у сфері GR
  • GR-ambassador 2021
  • Government to government relations
  • Найкращий консультант у сфері GR

На окрему увагу заслуговує Олександра Павленко – переможець IV Всеукраїнської GR-премії в номінації “Найкращий консультант у сфері GR”.

Справа вліво: Олександра Павленко – переможець у номінації IV Всеукраїнської GR-премії в номінації “Найкращий консультант у сфері GR”; Анастасія Зернова – відома українська консультантка у сфері GR, що отримала почесну нагороду Асоціації  «За розвиток галузі цивілізованого лобіювання та сприяння діалогу бізнесу, суспільства і влади»

Впливовий український адвокат є  засновником юридичної компанії “Pavlenko Legal Group” та спеціалізується у питаннях у сфері Government Relations (GR). “Pavlenko Legal Group” уже понад 20 років працює над успішною реалізацією практичних бізнес-завдань для гравців різних сфер економіки України через цілу низку інструментів, серед яких: реалізація проектів державно-приватного партнерства та унікальних бізнес-кейсів із державними елементами, а також розробка та просування законодавчих актів. “Pavlenko Legal Group”, спільно з публічною владою, працює над створенням робочих груп зі змін законодавства, залучає провідних експертів України з питань, що потребують глибокої експертизи. Результати їхньої роботи йдуть на благо не тільки окремого бізнесу, але і всієї галузі. Олександра Павленко  неодноразово визнана найкращим консультантом країни в сфері GR, що підтверджує професіоналізм та відповідальність у розвитку прозорого діалогу ланки “суспільство-держава-бізнес”.

Організатор IV Всеукраїнської GR-Премії – Українська асоціація GR-професіоналів і лобістів –найбільша в Україні організація, яка вже понад 7 років об’єднує провідних професіоналів України у сфері Government Relations, Public Affairs, Public Advocacy, лобіювання з метою представництва інтересів бізнесу, галузевих об’єднань, недержавних організацій в діалозі з органами влади.

Члени Української асоціації GR-професіоналів і лобістів на зустрічі з Прасаною Лал Дасом (березень, 2020 рік)

Протягом останніх 2 років було проведено понад 58 профільних заходів для членів Асоціації, серед яких як всеукраїнські, так і низка міжнародних. Регулярно організовуються поїздки української делегації – членів Асоціації – до Конгресу США, парламенту ЄС, Кнессету. Асоціація активно займається і просвітницькою діяльністю, зокрема, нею, спільно з Інститутом Демократії та Розвитку “PolitA”, було проведено 217 проведених освітніх заходів, спрямованих на розвиток галузі GR та лобіювання в Україні.

Вам також може сподобатися

Leave a reply