Мастильні фільтри Bosch завдяки багатошаровому фільтрувальному елементу та спеціальному просоченню забезпечують тривалий термін служби як фільтра, так і моторного мастила.

  • Якісні мастильні фільтри – гарантія найвищої надійності;
  • Чим небезпечні фільтри низької якості.

Для комерційного транспорту якість і надійність запасних частин особливо важлива. Оскільки деталі сумнівної якості не лише мають гірші технічні характеристики, але й більшу ймовірність зношування та пошкоджень. У результаті це може призвести до незапланованих простоїв, фінансових втрат і додаткового навантаження на операторів комерційних транспортних засобів.

Якісні мастильні фільтри – гарантія безпеки

Тільки якісні фільтри здатні забезпечити захист двигуна та його компонентів. Наприклад, мастильні фільтри Bosch завдяки багатошаровому фільтрувальному елементу та спеціальному просоченню забезпечують тривалий термін служби як фільтра, так і моторного мастила. Всі компоненти фільтра ідеально підігнані один до одного – це забезпечує дуже високий рівень сепарації частинок. Фільтри Bosch успішно запобігають витіканню мастила, оскільки корпус фільтра виготовлений зі стійкого до корозії матеріалу та додатково оснащений спеціальними гумовими ущільненнями.

Чим небезпечні фільтри низької якості?

Пошкодження двигуна, підвищена витрата пального та забруднення навколишнього середовища через витік мастила – можливі наслідки використання низькоякісних фільтрів. Низькоякісні мастильні фільтри з невеликою кількістю складок не забезпечують того високого ступеня сепарації частинок, яку дають фільтри відомих брендів, наприклад, фільтри Bosch, оснащені наповнювачами з великою кількістю складок. Наслідками цього можуть бути недостатня фільтрація, підвищене зношування, пошкодження двигуна та скорочення терміну служби. Навіть нестабільна геометрія складок наповнювача фільтра або недостатнє використання клею можуть стати причиною підвищеного зношування двигуна та витрати пального.

Якщо повстяне кільце не прилягає належним чином, може порушитись цілісність фільтра, що призведе до недостатньої фільтрації. Корозія корпусу фільтра, що викликається бризками води, пошкоджені або пористі ущільнення можуть призводити до підвищеного зношування або навіть до пошкодження двигуна. В результаті – створювати загрозу навколишньому середовищу через можливе витікання мастила.

Професіонали покладаються на якість Bosch і це себе окупає.

Bosch Group є провідним постачальником технологій та послуг у світі. У компанії працює близько 394 500 працівників (станом на 31 грудня 2020 року). Продажі компанії у 2020 році за попередніми оцінками склали 71,6 млрд. євро. За видами діяльності, компанія поділяється на чотири бізнес-сектори: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари та Енергетика та Будівельні технології. Як провідний постачальник IoT, Bosch пропонує інноваційні рішення для «розумних будинків», промисловості 4.0 та автомобілів з Інтернет-підключенням. Компанія використовує свій досвід і знання у сфері сенсорних технологій, програмного забезпечення та послуг, а також власний хмарний сервіс, щоб стати єдиним постачальником мережевих і багатопрофільних рішень для клієнтів. Стратегічною метою групи компаній Bosch є забезпечення життя людей підключеними до Інтернету продуктами та рішеннями, які або містять штучний інтелект (AI), або були розроблені та виготовлені з його допомогою. Bosch покращує якість життя в усьому світі за допомогою інноваційних продуктів та послуг, що надихають. Компанія Bosch створює технології, які «винайдені для життя». До складу Bosch Group входить компанія Robert Bosch GmbH та близько 440 дочірніх і регіональних компаній у 60 країнах. Світова мережа виробничих, інженерних та торгових мереж Bosch охоплює майже всі країни світу. Основою для майбутнього зростання компанії є її інноваційний потенціал. У 126 підрозділах компанії Bosch по всьому світу працюють 72 600 співробітників у галузі досліджень та розробок, а також близько 30 000 розробників програмного забезпечення.

Компанію заснував Роберт Бош (1861-1942) у 1886 році у Штутгарті  як «Майстерню точної механіки та електротехніки». Особлива структура власності Robert Bosch GmbH гарантує Групі компаній Bosch підприємницьку свободу, що дозволяє здійснювати довгострокове планування і використовувати значну частку коштів для інвестування, забезпечуючи їй надійне майбутнє. 94% акціонерного капіталу Robert Bosch GmbH належить благодійному фонду Robert Bosch Stiftung GmbH. Контрольним пакетом акцій володіє Robert Bosch Industrietreuhand KG і виконує функції власника на підставі довірчого управління. Інша частина акцій належить родині Бош і Robert Bosch GmbH.

Додаткова інформація доступна онлайн на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Благодійний фонд ПриватБанку “Допомогати просто!” обладнав опорні лікарні Дніпропетровської області сучасними наркозними станціями

Опорні лікарні Нікополя та Кам’янського отримали дві сучасні наркозні станції по програмі Допомога шпиталям та ...

Leave a reply