У Києві за п’ять місяців цього року впали обсяги виконання будівельних робіт. По відношенню до відповідно періоду минулого року, план недовиконано на 22,6%.

У Києві за період січня-травня цього року знизились обсяги будівництва. Зокрема, індекс будівельної продукції за цей час, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, становить 77,4%. Про це свідчать дані Державної служби статистики.

Так, у столиці за п’ять місяців виконано будівельних робіт на 4,04 млрд грн.

«За характером будівництва обсяги робіт розподілилися таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 95,9% від загального обсягу, решта – з капітального (2,0%) та поточного (2,1%) ремонтів», – йдеться у статистичних даних.

Серед районів столиці, лідером з виконання будівельних робіт став Дарницький район. У відсотковому співвідношенні там провели 20,2% будівельних робіт від загального обсягу на суму 815,9 млн. грн.. Найменший відсоток виконання будівельних робіт у Подільському районі – 3% на суму 122,6 млн. грн.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, в Україні протягом січня-травня цього року виконано будівельних робіт на суму 15,7 млн грн. Однак, індекс будівельної продукції, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, становить 68,8% від загального.

Источник: Консалтинговая компания “SV Development”

You may also like

Leave a reply