JBL анонсує старт продажів нової моделі портативних колонок Flip 6 в Україні. Вже 27 січня JBL Flip 6 будуть доступні українським покупцям, роздрібна ціна новинки складе 3999 гривень.

Flip 6 отримав від розробників поліпшений рівень захисту IP67, що додатково захищає пристрій від пилу і від води на глибині до 1 м з тривалістю занурення до 30 хвилин.

Новий Flip 6 обладнаний версією Bluetooth 5.1, яка в порівнянні з попередньою версією у моделі Flip 5 збільшує точність сигналу. Також за рахунок Bluetooth 5.1 у 2 рази збільшена швидкість передачі даних.

Особливість новинки JBL Flip 6 — широкосмуговий динамік у формі гоночного треку, який гарантує поліпшену якість низьких та середніх частот.

Також, додано новий твіттер для ліпшої обробки музики і оптимізовано пасивні радіатори для глибших низьких частот.

Пристрою доступна функція PartyBoost, яка дозволяє об’єднати дві та більше колонок для збільшення потужності звуку та створення ефекту стерео.

Синхронізувати між собою можна не тільки кілька Flip 6, а й такі моделі як Flip 5, Charge 5, Pulse 4, Xtreme 3, Boombox 2.

Заразом JBL Flip 6 сумісний з додатком JBL Portable, який дозволяє контролювати звук, змінювати гучність, налаштовувати баси та отримати додаткову технічну підтримку через смартфон.

Колонка JBL Flip 6 споряджена літій-іонним акумулятором на 4800 мА, одного заряду має вистачити на 12 годин автономної роботи. Час заряджання пристрою при повній розрядці складає 2,5 години.

Нагадаємо, що 27 січня JBL Flip 6 надходять у продаж для кінцевого споживача.

«Карма Діджітал» — офіційний дистриб’ютор JBL в Україні.
Компанія вже 25 років постачає в країну продукцію 43-х брендів звукового
обладнання. На сьогодні співпрацює з усіма ключовими рітейлерами. Використовує омніканальну систему продажів та через партнерів реалізує звукове обладнання в 2313 точках продажу та видачі. Місія компанії — постачати високоякісні продукти та здійснювати професійне комплексне обслуговування постачальників, дилерів та клієнтів.

You may also like

Leave a reply