У рамках виставки CES компанія Lenovo представила нові ноутбуки ThinkBook, новий бренд настільних ПК та різноманітні аксесуари. Матеріали преміумкласу, вишуканий та водночас екологічний дизайн, а також інноваційні можливості — кожна деталь продумана, щоб задовольнити потреби представників нового покоління малого та середнього бізнесу.

ThinkBook™ Plus Gen 3 — перший на ринку1 ноутбук із надшироким 17,3-дюймовим основним дисплеєм зі співвідношенням сторін 21:10 та 8-дюймовим додатковим екраном, який додає безліч сценаріїв використання та робить багатозадачну роботу комфортнішою.

Lenovo також оновила ThinkBook 13x Gen 2 та представила новий аксесуар — килимок ThinkBook Wireless Multi-Device Charging Mat, який забезпечує бездротову зарядку2 ноутбуку за допомогою технології Power by Contact та заряджання сумісних мобільних пристроїв3 за допомогою технології Qi. Ще тонші ThinkBook 14 Gen 4+ i та ThinkBook 16 Gen 4+ i отримали співвідношення сторін екрану 16:10, великий скляний сенсорний тачпад, підтримку розумних технологій і датчиків. Всі новітні ПК оснащені процесорами Intel® Core™ 12-го покоління та підтримують операційну систему Windows 11. На додаток до цих новинок Lenovo презентувала аксесуари з матеріалів преміумкласу, включаючи рюкзак і миші.

Компанія також представила оновлений портфель настільних ПК ThinkCentre™ neo для зростаючих потреб малого та середнього бізнесу. В еру гібридної роботи новинки ThinkCentre дають бізнесу ширший вибір адаптивних високопродуктивних пристроїв із необхідними обчислювальними потужностями.

Продуктивність на двох екранах

Багатозадачність та гібридний графік — нова норма, яка часто вимагає кількох пристроїв та розширеної робочої площі. Інженери Lenovo врахували вимоги сучасних користувачів та представили перший на ринку 17,3-дюймовий ноутбук із вбудованим повноколірним рідкокристалічним (LCD) дисплеєм ThinkBook Plus Gen 3. Новинка — мобільне рішення для роботи з будь-якого місця. Надширокий основний дисплей зі співвідношенням сторін 21:10 дозволяє використовувати всі переваги екрану, як, наприклад, можливості розташування вікон програм у макетах Windows 11 Snap. Додатковий 8-дюймовий сенсорний дисплей із підтримкою цифрового стилуса відкриває нові сценарії використання:

 • Допоміжні інструменти та програми4 можна відобразити на додатковому дисплеї, щоб звільнити головний екран для роботи.
 • Два екрани створюють комфортніший конференц-зв’язок: вікно чату можна перенести на другий дисплей5 або використовувати його як блокнот6 для нотаток під час онлайн-зустрічей.
 • Додатковий екран підтримує цифровий стилус для малювання або редагування зображень.
 • У разі редагування документа користувач може “продовжити” текстовий файл з основного екрана на додатковий у режимі “водоспад”.
 • Технологія Magic Launcher7 дозволяє розміщувати ярлики програм, які користувач часто використовує, на другому дисплеї для швидкого доступу.
 • Під час роботи з фінансовими програмами або електронними таблицями можна налаштувати автоматичне відкриття калькулятора на додатковому екрані.
 • До ноутбука можна під’єднати сумісний смартфон та дублювати його8 на додатковому екрані для роботи з кількома завданнями одночасно.

З погляду технологій та дизайну ThinkBook Plus Gen 3 — високопродуктивний ноутбук. Пристрій отримав процесор Intel® Core™ H-серії 12-го покоління, обсяг пам’яті до 32 ГБ і твердотілий накопичувач до 2 ТБ. ThinkBook Plus Gen 3 також оснащений:

 • основним 17,3-дюймовим надшироким дисплеєм зі співвідношенням сторін 21:10, роздільною здатністю екрану 3072×1440 пікселів та швидкістю оновлення 120 Гц. Яскравість екрану до 400 ніт та співвідношення екрану до корпусу 90% створюють комфортну робочу площу. Дисплей підтримує технологію Dolby Vision® та сертифікований TÜV Rheinland EyeSafe®. Сертифікація підтверджує, що екран випромінює низький рівень синього світла, турбуючись про здоров’я очей користувача;
 • додатковим 8-дюймовим сенсорним РК-дисплеєм, з роздільною здатністю екрану 800×1280 пікселів та підтримкою цифрового стилуса;
 • “розумною” кнопкою живлення з вбудованим зчитувачем відбитків пальців;
 • інфрачервоною (ІЧ) камерою з роздільною здатністю Full HD (1920×1080 пікселів), яку можна закрити фізичною шторкою;
 • акустичною системою від Harman/Kardon із підтримкою технології Dolby Atmos®;
 • Wi-Fi 6E для швидкого та стабільного підключення;
 • клавіатурою з підсвічуванням та скляною панеллю Click Pad.

ThinkCentre neo надихає нове покоління

Малі та середні підприємства, мабуть, найбільше постраждали від змін, викликаних новою реальністю. Багато хто, як і раніше, стикається з проблемами адаптації до швидкості цифрової трансформації та впровадження гібридної робочої моделі. Для досягнення довгострокової вигоди малим та середнім підприємствам необхідно використовувати бізнес-стратегії, орієнтовані на цифрові технології. У компанії Lenovo твердо переконані, що, використовуючи інноваційні технології, розширюючи співпрацю та підвищуючи ефективність шляхом впровадження принципів сталого розвитку, малі та середні підприємства сприятимуть відновленню світової економіки. Lenovo прислухається до думки клієнтів та аналізує ідеї, щоб розробити основний набір продуктів, які допоможуть користувачам та підприємствам здійснити інтелектуальні трансформації.

Настільні ПК часто краще підходять для виконання певних робочих та бізнес-завдань. Форм-фактор забезпечує комфортне робоче середовище, а високий рівень продуктивності потрібен для вимогливих застосунків та обробки великих наборів даних.

Лінійка пристроїв ThinkCentre neo виконана в мінімалістичному дизайні та новому сірому відтінку (terrazzo), щоб вписатися в будь-який робочий інтер’єр. Можливості підключення та смарт-технології для онлайн-зустрічі забезпечують комфортне робоче середовище. Пристрої ThinkCentre neo підтримують технології безпеки ThinkShield. Компанія Lenovo виконує зобов’язання у сфері сталого розвитку та створює екологічно безпечний дизайн із використанням вторинної сировини та матеріалів, що не містять фарби. Наприклад, Lenovo використовує океанічний пластик у пакуванні.

У рамках виставки CES компанія Lenovo представила три новинки лінійки ThinkCentre neo: ThinkCentre neo 70t, ThinkCentre neo 50s і ThinkCentre neo 30a 24. Всі пристрої оснащені процесорами Intel® Core™ 12-го покоління.

 • ThinkCentre neo 70t — це системний блок, призначений для розробників та творців контенту, які працюють із високопродуктивними програмами. Пристрій оснащений пам’яттю DDR5 об’ємом до 128 ГБ, графічною картою NVIDIA® RTX 3060 Ti (опціонально) з підтримкою технології NVIDIA® Об’єм жорсткого диска HDD до 2 ТБ або твердотілого накопичувача SSD до 1 ТБ гарантує безперебійну роботу навіть із важкими файлами. Smart Cable дозволяє миттєво з’єднати два пристрої між собою та одночасно керувати ними на одному екрані. За допомогою технології Smart Storage в ThinkCentre neo 70t можна безпечно створювати резервні копії даних та отримувати доступ до них з декількох пристроїв.
 • ThinkCentre neo 50s — це настільний комп’ютер у маленькому форм-факторі об’ємом 7,4 літри, що забезпечує продуктивність та економію місця. Сертифікат EPEAT Gold з енергоефективності та система охолодження Intelligent Cooling Engine 5.0 гарантує оптимальне енергоспоживання. Наднизький рівень шуму (ULN), підтверджений сертифікацією TÜV, пакування з океанічного пластику, а також відсутність фарби — ще один крок до екологічності та безпеки навколишнього середовища.
 • ThinkCentre neo 30a 24 — це універсальний настільний комп’ютер все-в-одному (All-in-One) з 23,8-дюймовим дисплеєм із роздільною здатністю Full HD (1920×1080 пікселів). Екран зі співвідношенням сторін 16:9 підтримує широкі кути огляду (Wide Viewing Angles, WVA). Пристрій оснащений аудіосистемою Harman® і висувною веб-камерою. Створений для високопродуктивної роботи та інтелектуальної взаємодії, ThinkCentre neo 30a 24 Gen 3 підтримує технологію AI Meeting Manager, яка дозволяє перекладати в Режимі Реального часу (Real time Translator), перетворювати Голос на Текст (Voice to Text), створювати Субтитри (Subtitles) та Нотатки під час зустрічей (Meeting Notes Editor). Amazon® Alexa® дозволяє керувати пристроєм за допомогою голосу. Технологія Lenovo Smart Appearance удосконалює риси обличчя та розмиває фон під час відеоконференцій професійного рівня.

Новий дизайн для вражаючої продуктивності

Інженери Lenovo створюють пристрої з урахуванням потреб користувача. Нові ноутбуки бренду ThinkBook — не виняток. Пристрої отримали яскравий екран із високою частотою оновлення, комфортним співвідношенням екрану до корпусу для більшої робочої площі, тонкий корпус та підтримку смарт технологій.

ThinkBook 13x Gen 2 — тонкий (12,9 мм) та легкий (1,21 кг) ноутбук преміумкласу в алюмінієвому корпусі, що працює на платформі Intel® Evo™ та оснащений найновішими процесорами Intel® Core™ 12-го покоління серії U. Створений для мобільної роботи, ThinkBook 13x Gen 2 отримав 13,3-дюймовий дисплей зі співвідношенням сторін 16:10 та сертифікацією EyeSafe. Коефіцієнт співвідношення екрана до корпусу (screen-to-body, STB) понад 91% і додатковий сенсорний екран створюють велику робочу площу. Термінове завдання застало у дорозі, а зарядка залишилася на робочому столі? Акумулятор на 56 Вт⋅год та датчики зовнішнього освітлення забезпечують високу енергоефективність та портативність. Опціональний килимок для заряджання ThinkBook Wireless Multi-Device Charging Mat може забезпечити бездротову зарядку ноутбука потужністю 65 Вт2 за допомогою технології Power by Contact, а вбудована зарядка Qi може заряджати сумісний мобільний пристрій до 10 Вт3.

ThinkBook 14 і 16 Gen 4+ i пропонують різні варіанти конфігурації — для роботи зі стандартними програмами чи високопродуктивних завдань. Пристрої тонші у порівнянні з попереднім поколінням та отримали співвідношення сторін екрану 16:10 з більшою площею. Ноутбуки можна вибрати з двома варіантами дисплеїв: 14-дюймовим із частотою оновлення екрану 90 Гц, роздільною здатністю 2880×1800 пікселів і 16-дюймовим із роздільною здатністю 2560×1600 пікселів, частотою оновлення 120 Гц і апаратним калібруванням кольору. Обидві моделі підтримують опціональну графічну карту NVIDIA® RTX. Великий скляний тачпад забезпечує зручну роботу, а технологія Dolby Atmos® Speaker System створює імерсивний досвід під час розваг або конференц-дзвінків.

 • Пристрої оснащені датчиком зовнішнього освітлення та автоматично регулюють яскравість залежно від умов освітлення.
 • ToF-датчик працює у координації з інфрачервоною Full HD вебкамерою для виявлення користувача. Технологія забезпечує вхід без торкання через Windows Hello, блокування пристрою поки користувач відійшов і навіть автоматичне регулювання яскравості екрана та підсвічування клавіатури.

У рамках CES компанія Lenovo анонсувала аксесуари, які допоможуть перемикатися між різними робочими середовищами. Потрібно переміщатися між офісами та возити ноутбук із собою? Міцний та стильний рюкзак ThinkBook Plus Gen 3 Sling Backpack із погодостійких матеріалів, зі зручним регульованим плечовим ременем із м’якою підкладкою для додаткового комфорту збереже гаджети. Робочі миші преміумдизайну ThinkBook Rechargeable Mobile Mouse та ThinkBook Rechargeable Performance Mouse підтримують Bluetooth-підключення двох пристроїв. Також миші підтримують зарядку через USB-C кабель та DPI до 2400, що гарантує швидку реакцію.

Підтримка гібридного робочого середовища для малого та середнього бізнесу

Перед малим та середнім бізнесом стоїть низка проблем, які потрібно вирішити, щоб гарантувати працівникам ефективну роботу. Багато підприємств не мають необхідних ІТ-ресурсів та потребують підтримки, коли справа доходить до встановлення нових пристроїв та перенесення даних з наявного обладнання. Цей трудомісткий процес може призвести до збільшення кількості звернень до служби підтримки після налаштування, якщо його виконано неправильно.

Easy Install — це послуга з налагодження робочого середовища, розроблена для малого та середнього бізнесу. В рамках послуги компанія Lenovo допоможе встановити та приєднати нові технології віддалено. Компанії можуть використовувати сервіс Lenovo, щоб бути впевненими, що обладнання, аксесуари та програмне забезпечення їхніх співробітників були підключені та протестовані правильно, що підвищить продуктивність та зручність роботи. Послуга Easy Install буде доступна клієнтам через сертифікованих партнерів Lenovo.

«Нові продукти, рішення та послуги, розроблені для малого та середнього бізнесу, допоможуть швидше прийти до більш гнучкого робочого середовища. Створення унікальних та інноваційних продуктів, таких як ThinkBook Plus Gen 3 та ThinkCentre neo відіграють ключову роль у просуванні нових варіантів роботи для більшої ефективності та нових можливостей. Також новинки допоможуть малому та середньому бізнесу розгортати сучасну інтелектуальну інфраструктуру», — коментує Ерік Ю (Eric Yu), старший віцепрезидент Lenovo та генеральний менеджер напряму малого та середнього бізнесу.


1 На основі внутрішнього дослідження Lenovo, проведеного у листопаді 2021 року.
2 Бездротова зарядка до 65 Вт ThinkBook 13x Gen 2 i.
3 Бездротова зарядка до 10 Вт на мобільних пристроях, сумісних з Qi.
4 Програми з вбудованими панелями інструментів будуть  підтримуватись на додатковому дисплеї.
5 Були протестовані такі комунікаційні програми: Microsoft Teams, Skype, Zoom. Інші чат-програми можуть мати обмежену функціональність.
6 Було протестовано Microsoft OneNote. Інші програми, які підтримують введення стилусом, можуть працювати з обмеженою функціональністю.
7 Magic Launcher підтримує будь-які ярлики програм. Ярлики програм також можна згрупувати.
8 Smartphone Mirroring підтримується на всіх сумісних мобільних пристроях Motorola «Ready-For».
9 Amazon Alexa доступний на ThinkCentre neo 30a 24 на деяких ринках.

LENOVO, THINKBOOK, THINKCENTRE та THINKSHIELD є товарними знаками Lenovo. Intel та Intel Core є товарними знаками Intel Corporation або її дочірніх компаній у США та/або інших країнах. NVIDIA та RTX є товарними знаками NVIDIA Corporation. Inc. DOLBY VISION та DOLBY ATMOS є зареєстрованими товарними знаками компанії Dolby Laboratories, Inc. TÜV є зареєстрованим товарним знаком TÜV Rheinland Group. Wi-Fi є товарним знаком Wi-Fi Alliance. Решта товарних знаків є власністю відповідних власників. © 2021, Lenovo Group Limited.

Про компанію Lenovo:

Компанія Lenovo – світовий лідер у розробці та виробництві інноваційних технологічних рішень для дому та бізнесу. Lenovo – це стартова точка багатьох відкриттів для кожного.

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) – технологічна компанія з капіталізацією 50 млрд доларів США, що має представництва у 180 країнах. Lenovo входить до переліку найбільших міжнародних компаній Fortune Global 500, у якому в 2019 році посіла 212 місце, піднявшись на 28 сходинок. Утримуючи лідерські позиції протягом багатьох років, Lenovo надає всьому світу надійні, високоякісні, безпечні продукти й послуги, серед яких смартфони (в тому числі бренд Motorola), планшети, ПК (включаючи ігрову лінійку Legion та відомі бренди ThinkPad, YOGA), робочі станції, пристрої AR/VR, а також розумні рішення для дому та офісу. Рішення, розроблені Lenovo для центрів обробки даних нового покоління (ThinkSystem, ThinkAgile), створюють обчислювальні потужності та можливості, що змінюють бізнес і суспільство.

Lenovo працює над тим, щоб надихати всіх та будувати розумне майбутнє, де кожен може процвітати.

Підписуйтеся на наші сторінки в Facebook, InstagramTikTok. Інформація про компанію та продукцію також представлена на сайті Lenovo.ua.

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Leave a reply