У грудні 2021 кожен п’ятий одесит оплачував проїзд у міському транспорті QR-кодами ПриватБанку. Так за останній місяць минулого року одесити придбали через QR-код ПриватБанку 204,3 тис. квитків за проїзд у комунальному транспорті, що на 70% більше ніж у листопаді минулого року.

Як повідомили у банку, таке зростання пов’язане не лише з бажанням економії: вартість квитка, придбаного через  QR-код меньше на 1 грн порівняно з готівковою оплатою. Одесити, як і весь світ, поступово переходить на безготівкові розрахунки, що набагато зручніше за готівку.

Нагадаємо, що ще на початку жовтня минулого року ПриватБанк запустив безготівкову оплату за проїзд у міському транспорті Одеси, за перший місяць користування якою одесити здійснили 8,5 тис. платежів.

В цілому в Україні популярність оплат за квитки на проїзд у міському транспорті через QR-коди ПриватБанку зростає: якщо 2020 року було придбано 9,6 млн квитків, то вже 2021 року – 15,4 млн.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply