Завдяки новому інструменту дистанційної діагностики Bosch може запропонувати автомайстерням, кузовним цехам і фахівцям з автомобільного скла рішення складних для діагностики задач.

  • Інструмент комунікації RDS 500 дозволяє експертам Bosch віддалено отримувати доступ до автомобіля клієнта;
  • Дистанційна діагностика відкриває нові можливості для отримання доходу.

Виробництво автомобілів стає все більш цифровим, а конструкції сучасних легкових і вантажних авто ускладнюються. Такий стрімкий розвиток означає, що автомайстерні все частіше обмежені своїми технічними можливостями, особливо коли мова заходить про діагностику новітніх моделей автомобілів. У деяких випадках несправні деталі можна замінити тільки за допомогою спеціального діагностичного інструменту, що поставляється автовиробниками. Завдяки новому інструменту дистанційної діагностики Bosch тепер може запропонувати майстерням, кузовним цехам і фахівцям з автомобільного скла універсальне рішення для складних задач.

Дистанційна діагностика включає три головні елементи, які в сукупності підвищують ефективність майстерень і відкривають нові можливості для отримання доходу.

  1. Клієнтський портал, на якому можна бронювати дати відвідування сервісу та приймати оплату онлайн.
  2. Технічна підтримка експертів Bosch, яка дає співробітникам майстерні поради та рекомендації щодо роботи зі складними для діагностики випадками.
  3. Інструмент комунікації RDS 500. Це інтерфейс, що дозволяє експертам Bosch віддалено отримувати доступ до автомобіля клієнта.

Дистанційна діагностика за допомогою Bosch RDS 500

Що відбувається в разі складних діагностичних задач? Після підключення діагностичного пристрою до автомобіля та встановлення підключення до Інтернету, технік майстерні може скористатися сервісним порталом для виклику віддаленої допомоги. Так експерт Bosch отримує доступ до  автомобіля. Протягом усієї процедури механік майстерні знаходиться в прямому контакті з експертом Bosch. У деяких випадках експерту може знадобитися скласти власне уявлення про проблему на місці. Для цього механіку майстерні потрібно встановити додаток Bosch Visual Connect Pro на свій мобільний телефон. Під час дзвінка експерт Bosch за допомогою камери може поглянути на проблему очима механіка в режимі реального часу та крок за кроком прийти до правильного рішення.

Завдяки інструменту дистанційної діагностики майстерні більше не доведеться втрачати клієнтів, перенаправляючи їх до авторизованого сервісного центру або купувати дорогі діагностичні прилади для розв’язання поодиноких діагностичних задач. Таким чином, автосервіс може пропонувати клієнтам комплексне обслуговування та отримувати додатковий дохід. 

Bosch Group є провідним постачальником технологій та послуг у світі. У компанії працює близько 394 500 працівників (станом на 31 грудня 2020 року). Продажі компанії у 2020 році за попередніми оцінками склали 71,6 млрд. євро. За видами діяльності, компанія поділяється на чотири бізнес-сектори: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари та Енергетика та Будівельні технології. Як провідний постачальник IoT, Bosch пропонує інноваційні рішення для «розумних будинків», промисловості 4.0 та автомобілів з Інтернет-підключенням. Компанія використовує свій досвід і знання у сфері сенсорних технологій, програмного забезпечення та послуг, а також власний хмарний сервіс, щоб стати єдиним постачальником мережевих і багатопрофільних рішень для клієнтів. Стратегічною метою групи компаній Bosch є забезпечення життя людей підключеними до Інтернету продуктами та рішеннями, які або містять штучний інтелект (AI), або були розроблені та виготовлені з його допомогою. Bosch покращує якість життя в усьому світі за допомогою інноваційних продуктів та послуг, що надихають. Компанія Bosch створює технології, які «винайдені для життя». До складу Bosch Group входить компанія Robert Bosch GmbH та близько 440 дочірніх і регіональних компаній у 60 країнах. Світова мережа виробничих, інженерних та торгових мереж Bosch охоплює майже всі країни світу. Основою для майбутнього зростання компанії є її інноваційний потенціал. У 126 підрозділах компанії Bosch по всьому світу працюють 72 600 співробітників у галузі досліджень та розробок, а також близько 30 000 розробників програмного забезпечення.

Компанію заснував Роберт Бош (1861-1942) у 1886 році у Штутгарті  як «Майстерню точної механіки та електротехніки». Особлива структура власності Robert Bosch GmbH гарантує Групі компаній Bosch підприємницьку свободу, що дозволяє здійснювати довгострокове планування і використовувати значну частку коштів для інвестування, забезпечуючи їй надійне майбутнє. 94% акціонерного капіталу Robert Bosch GmbH належить благодійному фонду Robert Bosch Stiftung GmbH. Контрольним пакетом акцій володіє Robert Bosch Industrietreuhand KG і виконує функції власника на підставі довірчого управління. Інша частина акцій належить родині Бош і Robert Bosch GmbH.

Додаткова інформація доступна онлайн на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com

You may also like

Leave a reply