Благодійній програмі Vodafone «Добра справа в подарунок» виповнюється 10 років. До Всесвітнього дня серця, який відзначається 29 вересня, компанія поділилася результатами благодійної ініціативи і запустила TikTok челендж для залучення уваги до проблеми серцево-судинних захворювань.

За 10 років благодійної програми Vodafone «Добра справа в подарунок» врятовано 205 дитячих сердець, перераховано 15 млн. гривень на операції дітям і покупку устаткування для дитячого відділення Інституту Серця. Участь у проекті взяли понад 3 млн. клієнтів Vodafone, які обміняли бонуси на Добру справу в рамках програми лояльності Vodafone Bonus.

Ідея благодійного проекту полягає в тому, що кошти, які раніше планувалися для придбання подарунків клієнтам на свята, Vodafone направляє на допомогу дітям, які потребують термінової операції по усуненню вродженої вади серця. Після хірургічного втручання діти отримують можливість жити здоровим повноцінним життям.

Також клієнти Vodafone отримали можливість приєднатися до програми, направляючи на благодійність накопичені бонуси за програмою лояльності Vodafone Bonus.

Благодійна програма «Добра справа в подарунок» реалізується в партнерстві з Інститутом Серця МОЗ України та МБФ «Українська Біржа Благодійності».

Для залучення уваги до проблеми серцево-судинних захворювань 29 вересня – до Всесвітнього дня серця – Vodafone Україна запускає #ТукТук челендж в TikTok і закликає кожного прислухатися до свого серця і берегти його.

Vodafone пропонує зняти відео про найемоційніші моменти свого життя, коли серце починає битися частіше. За кожне зняте відео оператор перераховує 100 гривень на операції дітям з усунення вродженої вади серця.

Щоб приєднатися до челенджу, необхідно зайти на сторінку проекту Vodafone_TukTuk в TikTok, або перейти за посиланням , зняти відео під оригінальний трек Vodafone з бітом серця і опублікувати на своїй сторінці, зазначивши сторінку проекту Vodafone_TukTuk, або залишивши хештеги в описі – #TукTукChallenge, #TукTукVodafone.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 49 країн. Станом на 30 червня 2021 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйону користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує більше 130 мільйонів IoT підключень. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 році – 2 кварталі 2021 року перевищили 30,3 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються близько 19 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють в різних галузях і країнах. Основні напрямки діяльності – нафтогазова, телекомунікаційна, високотехнологічна і будівельна галузі.

Група компаній працює у Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані, ОАЕ та інших країнах.

У кінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply