Навчальний центр Bosch розширив перелік безкоштовних вебінарів новою пропозицією. Тепер слухачі можуть в онлайн-режимі вивчити актуальну інформацію на тему «Автомобільні компоненти Bosch & HC-Cargo – стартери та генератори».

  • Новий безкоштовний вебінар, присвячений стартерам і генераторам, доступний для користувачів один раз на місяць;
  • Онлайн-вебінари Bosch – одне з успішних нововведень 2020 року;
  • У програмі Навчального центру Bosch налічується понад 50 курсів з діагностики та ремонту легкових і вантажних автомобілів усіх автовиробників.

Новий вебінар на тему «Автомобільні компоненти Bosch & HC-Cargo – стартери та генератори» був запущений в лютому 2021 року. З моменту запуску його учасниками стали вже 189 слухачів з різних країн.

Безкоштовний вебінар «Автомобільні компоненти Bosch & HC-Cargo – стартери та генератори» доступний для користувачів один раз на місяць. Найближчий відбудеться 16 липня. Зареєстровані учасники вебінару мають можливість отримати докладну інформацію про компоненти стартерів і генераторів виробництва Bosch і HC-Cargo, вивчити їх особливості, а також ознайомитися з важливими процесами їх обслуговування – від дефектації до підбору запасних частин тощо.

Для участі у вебінарі на тему «Автомобільні компоненти Bosch & HC-Cargo – стартери та генератори» досить вибрати відповідну дату в розкладі та зареєструватися. Участь в заході безкоштовна й доступна для всіх охочих, незалежно від того, є вони співробітниками мережі Бош Авто Сервіс чи ні.

Безкоштовні вебінари, присвячені автомобільним компонентам виробництва Bosch, — одне з успішних нововведень 2020 року. Завдяки йому всі охочі можуть отримувати актуальні знання в зручному режимі онлайн-трансляцій. Після закінчення семінару є можливість перевірити свої знання відповівши на запитання короткого тесту. За умови успішного проходження тесту учасник отримує сертифікат від компанії Bosch за темою вебінару. Також протягом 1-2 тижнів зареєстровані слухачі мають можливість повертатися до запису вебінару, щоб закріпити та повторити вивчену інформацію.

Крім безкоштовних вебінарів, Навчальний центр Bosch організовує та проводить для фахівців у сфері ремонту й діагностики автомобілів різні платні курси – як в офлайн, так і в онлайн-форматах. Завдяки можливості постійно навчатися і підвищувати кваліфікацію співробітники автомайстерень можуть підтримувати високий професійний рівень, а також швидко та ефективно виконувати діагностику, технічне обслуговування і ремонт сучасних транспортних засобів.

Сьогодні в програмі Навчального центру Bosch налічується понад 50 курсів з діагностики та ремонту легкових і вантажних автомобілів усіх автовиробників.  Серед них унікальна програма по агрегатному ремонту для дизельного впорскування пального, а також курси з управління автосервісом для менеджерів СТО.

Навчальні курси Bosch спрямовані на фахівців з різним рівнем підготовки. Програми регулярно оновлюються та доповнюються, а тренери щорічно проходять навчання в Німеччині.

Bosch Group є провідним постачальником технологій та послуг у світі. У компанії працює близько 394 500 працівників (станом на 31 грудня 2020 року). Продажі компанії у 2020 році за попередніми оцінками склали 71,6 млрд. євро. За видами діяльності, компанія поділяється на чотири бізнес-сектори: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари та Енергетика та Будівельні технології. Як провідний постачальник IoT, Bosch пропонує інноваційні рішення для «розумних будинків», промисловості 4.0 та автомобілів з Інтернет-підключенням. Компанія використовує свій досвід і знання у сфері сенсорних технологій, програмного забезпечення та послуг, а також власний хмарний сервіс, щоб стати єдиним постачальником мережевих і багатопрофільних рішень для клієнтів. Стратегічною метою групи компаній Bosch є забезпечення життя людей підключеними до Інтернету продуктами та рішеннями, які або містять штучний інтелект (AI), або були розроблені та виготовлені з його допомогою. Bosch покращує якість життя в усьому світі за допомогою інноваційних продуктів та послуг, що надихають. Компанія Bosch створює технології, які «винайдені для життя». До складу Bosch Group входить компанія Robert Bosch GmbH та близько 440 дочірніх і регіональних компаній у 60 країнах. Світова мережа виробничих, інженерних та торгових мереж Bosch охоплює майже всі країни світу. Основою для майбутнього зростання компанії є її інноваційний потенціал. У 126 підрозділах компанії Bosch по всьому світу працюють 72 600 співробітників у галузі досліджень та розробок, а також близько 30 000 розробників програмного забезпечення.

Компанію заснував Роберт Бош (1861-1942) у 1886 році у Штутгарті  як «Майстерню точної механіки та електротехніки». Особлива структура власності Robert Bosch GmbH гарантує Групі компаній Bosch підприємницьку свободу, що дозволяє здійснювати довгострокове планування і використовувати значну частку коштів для інвестування, забезпечуючи їй надійне майбутнє. 94% акціонерного капіталу Robert Bosch GmbH належить благодійному фонду Robert Bosch Stiftung GmbH. Контрольним пакетом акцій володіє Robert Bosch Industrietreuhand KG і виконує функції власника на підставі довірчого управління. Інша частина акцій належить родині Бош і Robert Bosch GmbH.

Додаткова інформація доступна онлайн на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com.

Вам також може сподобатися

Leave a reply