Нова функція діагностичного комплексу KTS 250 дозволяє виявляти маніпуляції з одометром.

  • Отримання інформації про реальний пробіг ТЗ;
  • Широкі можливості застосування KTS 250 для отримання експертних висновків, оцінки лізингової та вживаної техніки, а також мобільної діагностики;
  • Інтуїтивне використання завдяки новому інтерфейсу на базі ОС Android.

Далеко не завжди вдається з легкістю визначити реальний пробіг вживаного транспортного засобу під час його огляду. У більшості автомобілів показання одометра можна змінити, не вдаючись до складних технічних операцій. При цьому оцінна кількість автомобілів зі скрученим пробігом дуже висока. Наприклад, згідно з даними автомобільного клубу Німеччини ADAC і німецької поліції, кожен третій уживаний автомобіль у цій країні продається із заниженими показниками на одометрі.

Нова функція компактного діагностичного комплексу Bosch KTS 250 дозволяє автомобільним експертам отримувати дані про реальний пробіг, які зберігаються в різних електронних блоках автомобіля. Порівнюючи ці дані з показниками одометра, вони можуть легко визначити, чи проводилися з одометром маніпуляції. Ця інформація може істотно вплинути на реальну вартість техніки, а цей фактор є важливим як при оцінюванні лізингових автомобілів, так і під час придбання вживаного авто в приватних осіб. Одночасно параметр реального пробігу важливий і для страхових фірм, які розраховують виплати або вартість ремонту після ДТП.

Дані про реальний пробіг зберігаються в блоках керування різних систем автомобіля

Сучасні транспортні засоби оснащуються все більшою кількістю різних блоків управління. У багатьох випадках пробіг автомобіля зберігається не тільки в одометрі приладової панелі, але також і в блоках управління різних систем. Наприклад, така інформація міститься навіть в електроприводі сидінь і в парктроніку.

Після під’єднання діагностичного сканера Bosch KTS 250 до автомобіля через роз’єм OBD, він миттєво дозволяє зчитати реальний пробіг, а також отримати записи про помилки, що виникали раніше. Нова функція визначення пробігу створює список даних з цифрами пробігу, що зберігаються в різних системах автомобіля. Після збору ці дані за допомогою бездротового зв’язку можна відразу надіслати в сервісну автомайстерню або на будь-яку адресу, просто прикріпивши їх як вкладення до електронного листа.

Розширена діагностика ЕБК за допомогою програмного забезпечення ESI [tronic]

Bosch розробив діагностичний комплекс KTS 250 спеціально для застосування в мобільній діагностиці. Його інтуїтивний інтерфейс, який базується на операційній системі Android, відрізняється особливою зручністю для користувачів. За допомогою програмного забезпечення Bosch ESI [tronic], завантаженого в пам’ять KTS 250, можна проводити діагностику практично будь-якого транспортного засобу. Після ідентифікації автомобіля за VIN-кодом, користувач отримує інформацію з усіх блоків керування, встановлених у авто. Діагностичний комплекс оснащений вбудованою літій-іонною батареєю, яка підтримує автономну роботу в умовах мобільної діагностики. Під час робочого процесу KTS 250 також заряджається від бортової мережі автомобіля, до якого він підключений через OBD-роз’єм.

Додавши до функцій KTS 250 можливість визначення реального пробігу, Bosch розширює сферу застосування свого діагностичного приладу. Тепер KTS 250 може використовуватися, наприклад, страховими компаніями, що займаються розрахунками виплат після ДТП або ж сервісами з підбору вживаних авто, які визначають стан і реальну вартість транспортних засобів.

Bosch Group є провідним постачальником технологій та послуг у світі. У компанії працює близько 394 500 працівнииків (станом на 31 грудня 2020 року). Продажі компанії в 2020 році за попередніми оцінками склали 71,6 млрд. євро. За видами діяльності, компанія поділяється на чотири бізнес-сектори: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари та Енергетика та Будівельні технології. Як провідний постачальник IoT, Bosch пропонує інноваційні рішення для «розумних будинків», промисловості 4.0 та автомобілів з Інтернет-підключенням. Компанія використовує свій досвід і знання у сфері сенсорних технологій, програмного забезпечення та послуг, а також власний хмарний сервіс, щоб стати єдиним постачальником мережевих і багатопрофільних рішень для клієнтів. Стратегічною метою групи компаній Bosch є забезпечення життя людей підключеними до Інтернету продуктами і рішеннями, які або містять штучний інтелект (AI), або були розроблені та виготовлені з його допомогою. Bosch покращує якість життя в усьому світі за допомогою інноваційних і надихаючих продуктів та послуг. Компанія Bosch створює технології, які «винайдені для життя». До складу Bosch Group входить компанія Robert Bosch GmbH та близько 440 дочірніх та регіональних компаній у 60 країнах. Світова мережа виробничих, інженерних та торгових мереж Bosch охоплює майже всі країни світу. Основою для майбутнього зростання компанії є її інноваційний потенціал. У 126 підрозділах компанії Bosch по всьому світу працюють72 600 співробітників у галузі досліджень та розробок, а також близько 30 000 розробників програмного забезпечення.

Компанію заснував Роберт Бош (1861-1942) у 1886 році у Штутгарті  як «Майстерню точної механіки та електротехніки». Особлива структура власності Robert Bosch GmbH гарантує Групі компаній Bosch підприємницьку свободу, що дозволяє здійснювати довгострокове планування і використовувати значну частку коштів для інвестування, забезпечуючи їй надійне майбутнє. 94% акціонерного капіталу Robert Bosch GmbH належить благодійному фонду Robert Bosch Stiftung GmbH. Контрольним пакетом акцій володіє Robert Bosch Industrietreuhand KG і виконує функції власника на підставі довірчого управління. Інша частина акцій належить родині Бош і Robert Bosch GmbH.

Додаткова інформація доступна онлайн на сайтах: : www.bosch.ua, www.bosch.com.

You may also like

Leave a reply