Під брендом KitKat вийде перший веганський шоколад корпорації Nestle. Замість молока, в кондитерській виріб додається рисова суміш. Створення зайняло 2 роки.

Також раніше Nestle ринку запропонувала кілька альтернативних м’ясних продуктів.

Рослинний шоколад  KitKat V можна буде придбати онлайн, в окремих крамницях в кількох країнах, зокрема, у Великобританії. Далі – ймовірний більш обширний випуск продукції.

Проблем, з якою стикаються виробники, коли намагаються створити замінники молочному шокоалу, – це отримання кремоподібної текстури при змішуванні з какао та цукром.

Nestle експериментувала не лише з рисом, але й соєю та мигдалем.

З великих брендів веганський шоколад виробляє Lindt.

Компанія продає шоколад на сировині вівсяного молока під брендом Hello. Mars – створила веганську версію батончиків Galaxy у Великобританії. Компанія Cadbury (належить до Mondelez International) повідомила про наміри виробництва молочного шоколаду на рослинній сировині.

Nestle виробляє ковбасу та фарш з штучного м’яса, веганське морозиво і кавові продукти.

За матеріалами Inc

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Leave a reply