Стартап Redefine Meat розробив технологію виробництва замінників м’яса на рослинній сировині на 3D-принтерах і залучив значні кошти.

Раунд фінансування очолили венчурні фонди Happiness Capital і Hanaco Ventures.

В ньому приймали участь CPT Capital, Losa Group, Sake Bosch і K3 Ventures.

Попит на замінники м’яса на рослинній основі швидко росте, оскільки покупці намагаються зменшити вживання м’яса, аби покращити здоров’я. І другий важливий чинник – це захистити тварин та довкілля.

Компанія спрямує інвестиції на виробництво першої пробної лінійки продуктів, перш ніж вкінці 2021-го надати дистриб’юторам промислові 3D-принтери для заміни м’яса.

Beyond Meat і Nestle створити бургери та ковбасу на рослинній сировині, опираючись на інші технології.

Компанії, які займаються 3D-друком м’яса, Redefine Meat, Novameat, намагаються вирішити найскладнішу задачу: створити коров’ячий стейк із рослин.

Redefine Meat націлена на спрівпрацю з дистриб’ютерами м’яса по всьому світі. В січні стартап об’єднався з ізраїльською Best Meister для дистрибуції у місцеві ресторани та м’ясні лавки. Найближчими місяцями Redefine Meat планує вийти на європейський ринок (спершу в Німеччину і Швейцарію). За ним – в Азію та США до кінця 2021-го.

За матеріалами Inc

You may also like

Новини

Держгеокадастр працюватиме над модернізацією автоматизованої системи Державного земельного кадастру спільно зі Світовим банком та ЄС

21 лютого 2023 року відбулася презентація результатів незалежної технічної оцінки стану автоматизованої системи Державного земельного ...

Leave a reply