Стартап Redefine Meat розробив технологію виробництва замінників м’яса на рослинній сировині на 3D-принтерах і залучив значні кошти.

Раунд фінансування очолили венчурні фонди Happiness Capital і Hanaco Ventures.

В ньому приймали участь CPT Capital, Losa Group, Sake Bosch і K3 Ventures.

Попит на замінники м’яса на рослинній основі швидко росте, оскільки покупці намагаються зменшити вживання м’яса, аби покращити здоров’я. І другий важливий чинник – це захистити тварин та довкілля.

Компанія спрямує інвестиції на виробництво першої пробної лінійки продуктів, перш ніж вкінці 2021-го надати дистриб’юторам промислові 3D-принтери для заміни м’яса.

Beyond Meat і Nestle створити бургери та ковбасу на рослинній сировині, опираючись на інші технології.

Компанії, які займаються 3D-друком м’яса, Redefine Meat, Novameat, намагаються вирішити найскладнішу задачу: створити коров’ячий стейк із рослин.

Redefine Meat націлена на спрівпрацю з дистриб’ютерами м’яса по всьому світі. В січні стартап об’єднався з ізраїльською Best Meister для дистрибуції у місцеві ресторани та м’ясні лавки. Найближчими місяцями Redefine Meat планує вийти на європейський ринок (спершу в Німеччину і Швейцарію). За ним – в Азію та США до кінця 2021-го.

За матеріалами Inc

Вам також може сподобатися

Технології

На Всесвітньому геопросторовому форумі обговорили сучасні тренди і принципи на шляху до сталої геопросторової системи

На Всесвітньому форумі гепросторових даних, що проходив у Нідерландах 20–22 жовтня, обговорювалася тема сучасних трендів ...

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *