Недержавні пенсійні фонди під управлінням КУА «Всесвіт» серед лідерів за дохідністю за підсумками 9 місяців 2020 року

Недержавні пенсійні фонди під управлінням КУА «Всесвіт» серед лідерів за дохідністю за підсумками 9 місяців 2020 року

Під управлінням КУА «Всесвіт» знаходяться чотири Недержавних Пенсійних Фонди відкритого типу з загальною вартістю активів понад 81,6 млн. грн.

Найбільшу дохідність за 9 місяців 2020 року, отримав НПФ «Соціальна підтримка» +14% (з початку року +18,7% річних).

Фонд, заснований Українською Греко-Католицькою церквою, НПФ «Покрова» за 9 місяців 2020 року отримав дохідність +13,8% (з початку року +18,4% річних).

Найстарший фонд, заснований ще у 2004 році, та найбільший за активами НПФ «ВСІ», за 9 місяців 2020 року отримав дохідність у +13,4% (з початку року +17,9% річних).

Фонд, що перейшов під управління КУА «Всесвіт» в кінці 2017 року, НПФ «Гарант-пенсія» за 9 місяців 2020 року показав дохідність +11,5% (з початку року +15,4% річних).

Коментує директор ТОВ «КУА ВСЕСВІТ» Савченко Ярослав Павлович:

«Таких результатів вдалося досягти за рахунок консервативного підходу до формування інвестиційних портфелів фондів та широкої валютної диверсифікації. Саме валютна складова в активах дозволила в кризових умовах досягти результатів, які істотно випереджають рівень інфляції, та перевищують рівень середніх ставок за банківськими депозитами та ОВДП»

Довідка :

Компанія з управління активами «Всесвіт» була заснована в 2004 році.

На сьогоднішній день КУА «Всесвіт» управляє більше 570 млн. грн. активів, у тому числі активами чотирьох НПФ, відкритого спеціалізованого пайового інвестиційного фонду «ВСІ», шістьох закритих інвестиційних фондів, через які реалізуються проекти прямих інвестицій, в тому числі іноземних, у комерційну нерухомість, телекомунікації та медичну галузь.

КУА «Всесвіт» є членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA), Американської Торгової Палати (ACC), Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу а також співпрацює з Українською асоціацією адміністраторів пенсійних фондів.

Оставить комментарий