27 – 28 жовтня 2015 р. на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, на виконання Договору про міжнародну співпрацю та листа Міністерства освіти і науки України від 25.09.2015 № 2/2-13-1939-15 «Про реалізацію польсько-українського проекту «Шкільна академія підприємництва» відбулося навчання вчителів біології та основ здоров`я щодо запровадження проекту «Шкільна академія підприємництва – 3».

Головним завданням проекту є підтримка суспільно-економічного сталого розвитку країни шляхом виконання заходів, що мають на меті підвищення рівня освіти і професійної кваліфікації через запровадження елементів підприємницької освіти у школі не тільки на уроках економіки, а й у рамках усіх шкільних предметів, зокрема і біології та основ здоров’я. Підтвердженням цього є посібник «Уроки з підприємницьким тлом», розроблений учасниками проекту попередніх років.

Учасники тренінгу разом із тренерами Шепенюк Іриною Миколаївною, старшим викладачем кафедри методики викладання природничо-математичних дисциплін та Унгурян Іриною Корнеліївною, викладачем кафедри педагогіки, психології і теорії управління освітою, проаналізували навчальні програми з біології та основ здоров’я щодо можливості формування ключової компетентності – підприємливості та ініціативності.

На практичних заняттях були застосовані активні форми і методи роботи, учасники аналізували та обговорювали конспекти уроків з підприємницьким тлом.

 

 

 

You may also like

Leave a reply