Середній розмір зарплати у вакансіях, про які роботодавці повідомили столичну службу зайнятості, становить 10,4 тисячі гривень. У той же час, праця окремих категорій працівників оплачується набагато вище середнього рівня. Такі вакансії, всупереч усталеній думці, не поодинокі.

Найбільше платять – у сфері ІТ-технологій. Зарплати у вакансіях для цієї категорії працівників стартують від 40 тисяч гривень. Тут є і вакансія з найвищою зарплатою – фахівцю з розроблення комп’ютерних програм пропонують 110 тисяч гривень на місяць. У фахівців з розроблення та тестування програмного забезпечення середняьомісячна зарплата – близько 72 тис. грн. Інженерам з програмного забезпечення комп’ютерів обіцяють 58 тис. грн., аналітикам комп’ютерних систем – 54 тис. грн., інженерам з комп’ютерних систем  – 48 тис. грн., аналітикам консолідованої інформації – 47 тис. грн. Найбільше вакансій у цій сфері – для інженерів-програмістів: середня зарплата складає 45,5 тис. грн.

Другу групу високооплачуваних вакансій становлять менеджери різних напрямків. Як правило, пропозицій тут обмаль – на кожну вакансію претендують кілька кандидатів. Дається взнаки дисбаланс на ринку праці: на одну вакансію претендують 10 службовців та керівників. Запрошують на роботу посадовців із зарплатою 34,5 – 36,5 тис. грн., менеджера з маркетингу  – 25 тис. грн., аналітика (банківська діяльність) – 25 тис. грн. та аналітика – 24 тис. грн.

Третя категорія ТОП-вакансій за рівнем оплати праці, найчисельніша – представники робітничих професій. На ринку праці м. Києва кваліфіковані робітники завжди у великому попиті. Для них є десятки високооплачуваних вакансій, тож працевлаштування – не є проблемою. Столичні роботодавці шукають рихтувальників кузовів на зарплату, в середньому, 40,5 тис. грн., зварників, – 32,5 тис. грн., електромонтажників – 24 тис. грн., газорізальників – 23,5 тис. грн., арматурників – 23,5 тис. грн., монтажників – 22,5 тис. грн., бетонярів  – 22 тис. грн.

«Роботодавці сьогодні все частіше пропонують гідні зарплати працівникам. Ми готові підібрати фахівців потрібного профілю під замовлення роботодавців, а при потребі – підвищити їх кваліфікацію, використовуючи можливості професійного навчання служби зайнятості. Робота на ринку праці є для тих, хто хоче працювати», – наголосив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

Київський міський центр зайнятості сьогодні це:

  • Найбільша база можливостей
  • Безкоштовні послуги для безробітних та роботодавців

You may also like

Leave a reply