Активними користувачами захищеним кваліфікованим електронним підписом (КЕП) з «хмарною» технологією SmartID у Приват24 для бізнесу на сьогодні вже є більше 160 тисяч підприємців та юридичних осіб. Як повідомили у банку, Підпис SmartID – це кваліфікований електронний підпис, що є аналогом власноручного підпису.

Підпис SmartID дозволяє відмовитися від необхідності носіння та зберігання електронно цифрового підпису на так званих токенах, flash-носіях чи smart-картках, а також є універсальним рішенням, що виключає проблему сумісності пристроїв, операційних систем, платформ, мов розробки і середовищ використання.

Завдяки цьому сервісу клієнти банку можуть підписувати платежі, документи та звіти, підтверджувати особистість та отримувати послуги онлайн за допомогою свого смартфона. Підпис SmartID гарантує безпечність операцій, адже зберігається в захищеному хмарному сховищі та повністю відповідає вимогам Закону України № 2155 «Про електронні довірчі послуги».

Підпис SmartID є безкоштовним для клієнтів ПриватБанку та доступний із будь-якого вашого смартфона, на якому встановлено мобільний додаток Приват24 для бізнесу. Докладніше про безкоштовну технологію SmartID для користувачів можна дізнатися за посиланням.

За останніми дослідженнями компанії CBR, 71% юридичних осіб та 74% підприємців мають ділові відносини з ПриватБанком.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Благодійний фонд ПриватБанку “Допомогати просто!” обладнав опорні лікарні Дніпропетровської області сучасними наркозними станціями

Опорні лікарні Нікополя та Кам’янського отримали дві сучасні наркозні станції по програмі Допомога шпиталям та ...

Leave a reply