Всесвітній показник володіння англійською мовою EF EPI. Опирається на висновки Інтернет-анкетування.
Вирішили оцінити свої знання понад два мільйони осіб різних професій з сотні країн минулого року.
Най-най результати в юристів та фахівців сфери консалтингу. Це оголосила віртуальна школа англійської EnglishDom.
Найангломовніші професії:
- юристи,
- дослідження і розробки,
- стратегії і планування,
- бухгалтерія та фінанси,
- айті,
- маркетинг,
- HR.
Низькі знання в адміністративних працівників, технічного персоналу середньої ланки, фахівців господарського сервісу, в залучених на виробництво.
Світова співпраця та віртуальний манданчик за різними напрямками сприяли онануванню юристами англійської мови на високому рівні.
В Україні до англійської мови звертається більше сфера айті. Фінанси, фармацевтика, важка промисловість – теж високі показники англоволодіння.
Агро – потужний ринок, який стимулює фахівців опановувати англійську.
Результати досліджень онлайн-школи EnglishDom (на клієнтах) в Україні: 28 відсотків – айті, 23 – креативні індустрії, бізнес, 7 – обслуговування, 5 – освітяни, держслужбовці.
EF EPI враховував не лише професію, але й – сферу.
Світовий рейтинг має інший перелік:
- консалтинг,
- айті,
- продукування товарів щоденного призначення,
- фарма,
- гірнича промисловість та енергетика.
З огляду на корпоративних клієнтів EnglishDom (Україна) минулоріч опановували англійську: 39 відсотків – важка промисловість, 19% – айті, 14% – фінанси, 7% – харчове виробництво, 5% – агро промисловість.
Державний сектор, за результатами досліджень EF EPI, менше вчить мову. Бо пріоритет для даної сфери – надання сервісу громадянам своєї країни.
Можливі також перепони розуміння, коли англійська на низькому рівні. Це стає причиною, чому персонал не підіймається кар’єрною драбиною. Мова на керівників має менші впливи. Тут конкурентна властивість – лідерство. Управлінцям зазвичай за сорок. В такому віці мовна обізнанність в гіршому стані порівняно з молоддю.
За матеріалами Na Chasi