Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку функціонування інформаційно-аналітичної системи «MedData» від 28 червня 2024 р. № 755.

Зокрема змінами до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 січня 2022 р. № 36, уточнено, що інформаційно-аналітична система – інформаційно-аналітична система, яка дає змогу проводити комплексний аналіз даних щодо стану закупівель і моніторингу даних щодо забезпеченості адміністративно-територіальних одиниць (закладів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління МОЗ, закладів охорони здоров’я, а також фізичних осіб – підприємців, які одержали ліцензію на право провадження господарської діяльності з медичної практики, за умови укладення ними як надавачами медичних послуг договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій з НСЗУ) товарами та послугами, закупленими за рахунок бюджетних коштів та/або з інших не заборонених законодавством джерел фінансування, а також лікарськими засобами, медичними виробами, засобами індивідуального захисту та іншими товарами, необхідними для належного забезпечення сфери охорони здоров’я в умовах воєнного стану, що надійшли як гуманітарна та/або благодійна допомога.

В умовах воєнного стану в інформаційно-аналітичній системі може проводитися моніторинг даних щодо забезпеченості товарами та/або товарами медичної допомоги СБУ, Міноборони, МВС, Збройних Сил, Національної гвардії, ДСНС, Національної поліції, Державного управління справами та інших державних органів, підприємств, установ, організацій, які можуть бути залучені до надання медичної допомоги.

Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.

Джерело: Lexinform

You may also like

Comments are closed.