26 серпня наглядова рада ПриватБанку затвердила нову структуру та склад правління банку. Як повідомила прес-служба банку, оновлена структура виконавчого органу управління фінансової установи забезпечує його оптимальний склад, необхідний для управління банком і успішної реалізації оновленої Стратегії розвитку.

Також Наглядовою радою за підсумками конкурсного відбору на новостворену посаду заступника голови правління з питань реорганізації та проблемних активів призначено Ігоря Лебединця. На новій посаді Ігор Лебединець буде координувати реалізацію розділу ПриватБанку на «хороший» та «поганий» банк. До цього пан Лебединець обіймав посаду члена правління з питань мережі та проблемної заборгованості, на якій він координував успішну трансформацію мережі банку,  впровадивши  ефективну структуру та сучасні  стандарти управління.

Після успішного завершення майже п’ятирічного терміну повноважень на посаді заступника голови правління з питань управління проблемними активами Галину Пахачук призначено радником голови правління банку з питань стратегії щодо токсичного портфеля.

Нова структура правління ПриватБанку набирає чинності з 1 вересня 2021 року.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply