Суд відмовив Київраді в задоволенні апеляції й зобов’язав скасувати заборону.

У вівторок, 6 червня, набрало законної сили рішення Господарського суду Києва, яким він зобов’язав Київську міську раду скасувати рішення про заборону торгівлі алкоголем із 23:00 до 10:00. Про це повідомило Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету.

Зазначається, що постановою Київського апеляційного господарського суду від 6 червня відмовлено у задоволенні апеляційної скарги Київради на рішення Господарського суду м. Києва від 10 квітня, яким Київраду зобов’язали припинити порушення антимонопольного законодавства й скасувати заборону на торгівлю алкоголем уночі.

“Київська міська рада зобов’язана відмінити своє Рішення про заборону продажу алкогольних напоїв після 23.00 у м. Києві. Ми в Київському тервідділенні АМКУ завжди вважали його незаконним і сьогодні Київський апеляційний господарський суд підтвердив нашу позицію”, – прокоментував у facebook глава Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олексій Хмельницький.

Нагадаємо, 12 жовтня набрало чинності рішення Київради про обмеження торгівлі спиртним у стаціонарних об’єктах торгівлі з 23 години вечора до 10 години ранку. 10 квітня Господарський суд Києва зобов’язав Київську міську раду скасувати рішення про про заборону реалізації алкоголю в нічний час, задовольнивши позов Антимонопольного комітету. У квітні Київрада оскаржила таке рішення суду.

Джерело: Тиждень.ua

You may also like

Leave a reply