ПриватБанк інформує, що програма 1С онлайн продовжує повноцінно працювати. А новим користувачам продовжується надання безкоштовного тест-драйву на 30 днів.

ПриватБанк співпрацює в рамках 1С онлайн з українськими власниками франшизи на програмні продукти на базі 1С, що є українськими продуктами.

Санкції згідно з Указом Президента України №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки та оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» введені щодо правовласників і не поширюються на користувачів франшизи (які не ввійшли в санкційні списки), користувачів програми або саму програму 1С.

В 1С онлайн можна вести облік необмеженої кількості юр. осіб відразу у двох програмах:

«1С:Бухгалтерія 2.0 для України» – бухгалтерський і податковий облік для СПД та організацій: усі ділянки обліку, будь-яка система оподаткування, будь-який вид діяльності;

«1С:Управління невеликою фірмою для України» – комплексне готове рішення для розширеного обліку на підприємствах малого та середнього бізнесу.

1С онлайн дозволяє оптимізувати витрати на ІТ, ведення бухгалтерії та отримати вигоди хмарного сервісу:

  • не потрібно залучати інвестиції або дорогих фахівців – уже за 5 хвилин можна вести повноцінну бухгалтерію через Інтернет;
  • інтеграцію з «Приват24 для бізнесу»;
  • безкоштовну реєстрацію податкових накладних і здачу звітів до держ. органів;
  • інтеграцію із сервісом електронного документообміну «Папка24»;
  • доступ у будь-якій точці світу з планшета або смартфону.

До речі, нещодавно в «1С: Управління невеликою фірмою для України» з’явилися нові розділи: CRM, Воронка продажів, Інтеграція з поштою, Податки, Універсальний звіт.

Детальніше

А в «1C: Бухгалтерія 2.0 для України» – регламентовані звіти:

1. Декларація з ПДВ. Наказом Мінфіну № 276 від 23.02.2017 р внесено зміни до форми звітності по ПДВ. За новою формою звітність вперше подається за березень (1-й квартал) 2017 р.

2. Звіт з праці (форма 1-ПВ). Згідно наказу Держстату № 39 від 15.02.2017 р внесено зміни до форми квартального звіту 1-ПВ ( «Звіт з праці»). Подається за 1-й квартал 2017 р.

3. Звіт про обсяги реалізованих послуг (форма 1-послуги). Згідно наказу Держстату № 229 від 30.11.2016 р затверджено нову форму квартального звіту 1-послуги ( “Звіт про обсяги реалізованих послуг”). Звіт заповнюється тільки з системи 1С: Звіт. Подається за 1-й квартал 2017 р.

На питання функціональних можливостей сервісу від клієнтів і співробітників банку відповідає чат на сайті сервісу 1c.pb.ua.

Якщо ви сумніваєтеся чи інвестувати в локальну 1С, то оренда 1С онлайн – найкраще рішення!

За матеріалами наданими ПАТ КБ ПриватБанк

Джерело: chp.com.ua

You may also like

Leave a reply