Починається Колодій — тиждень, коли ми прощаємось з зимою, зустрічаємо весну та, звісно, насолоджуємось різноманіттям млинців та налисників. Спеціально до свята кулінарні майстри VARUS підготували для вас оригінальні рецепти млинців на будь-який смак.

Масляна, Масниця, Колодій — усе це назви одного з найулюбленіших українських традиційних свят. Історія Масляної надзвичайно давня і сягає корінням ще в язичницьку епоху. Проте навіть сьогодні ми із задоволенням дотримуємось давніх традицій, головна з яких — частувати себе та близьких смачними українськими наїдками. Головні з них — вареники, млинці, налисники з різними начинками та доповненнями.

У тематичній листівці кулінари VARUS підготували оригінальні рецепти та діляться секретами, як спекти ніжні  та пухкі млинці на кефірі або на дріжджах, розповідають, як приготувати незвичайні коньячні налисники з горіхами, ситні млинці з сиром та медом та загадкові “Три бажання”. А ще, ви знайдете рецепти солоних налисників з тунцем та овочами, шпинатом та лососем.

Щоб Колодій пройшов не тільки смачно, але й комфортно для родинного бюджету, у тематичній листівці також представлені акційні пропозиції на всі потрібні для приготування інгредієнти. Борошно, цукор, молоко, вершкове масло, родзинки, топінги та джеми, морозиво, кава і чай — усе це, зі знижками до 43% у супермаркетах VARUS.

Продовжуємо традицію тішити українців святковими кулінарними підбірками. Наша команда дбайливо підбирає рецепти так, щоб вони були простими та доступними у приготуванні. Усі інгредієнти для млинців можна придбати у будь-якому супермаркеті VARUS. А на час дії акційних пропозицій — ще й з дуже приємними знижками”, — розповідає директорка з маркетингу мережі VARUS Анна Луганська.

Завітайте до VARUS за інгредієнтами до млинців чи готовими налисниками власного виробництва, або замовляйте на varus.ua. Зустрічаймо Колодій разом!

Довідка

VARUS — національна мережа супермаркетів, що представлена на ринку продуктового ритейлу України компанією «Омега». Перший магазин мережі відкрився у 2003 році у Дніпрі, наразі загальна кількість — 109 супермаркетів у різних містах України та DarkStore у Києві. Мережа VARUS працює в кількох форматах: класичні супермаркети, магазини To Go і сервіс усвідомлених покупок varus.ua.

You may also like

Comments are closed.