MULTIPLEX та Malls Club Ukraine зібрали в одному кінозалі понад 100 керівників ТРЦ з усіх регіонів України в рамках конференції «Протипожежна безпека у ТРЦ»

MULTIPLEX та Malls Club Ukraine зібрали в одному кінозалі понад 100 керівників ТРЦ з усіх регіонів України в рамках конференції «Протипожежна безпека у ТРЦ»

3 квітня в кінотеатрі MULTIPLEX в ТРК «Проспект» відбулася практична конференція «Протипожежна безпека у ТРЦ». У зв’язку з трагедією в ТРЦ «Зимова вишня» в Кемерово гості особливо уважно обговорювали технічний, а також людський фактор, який в першу чергу впливає на безпеку в будь-якому ТРЦ. Зустріч організував клуб торгових центрів України Malls Club Ukraine.

Malls Club Ukraine і мережа кінотеатрів MULTIPLEX зібрали в одному кінозалі понад 100 керівників торгових центрів з усіх регіонів України. В якості спікерів були запрошені представники столичних ТРЦ: МКФ Gulliver, ТРЦ Ocean Plaza, ТРЦ РаЙON, ТРК «Проспект», ТРЦ «Аладдін», ТРЦ Retroville і обслуговуючих компаній в сфері пожежної безпеки.

В рамках заходу гості мали можливість ознайомитися з кейсами кращих ТРЦ по організації систем комплексної пожежної безпеки та поспілкуватися з представником ГСЧС України (Державної Служби з надзвичайних ситуацій України).

Одним з головних спікерів заходу став технічний директор мережі MULTIPLEX Валерій Ясиновський.

«Ми були раді спільно з Malls Club Ukraine зібрати в цьому залі таку велику кількість колег з ТРЦ і торгових мереж. Для нас як для приймаючої сторони сьогодні важливо бачити зацікавленість громадськості в питанні забезпечення заходів пожежної безпеки на території ТРЦ. Дізнавшись про настільки жахливої ​​трагедії, ми провели позачерговий аудит всіх експлуатованих систем протипожежної безпеки і навчання персоналу всередині організації. Безпека – це базовий чинник, без якого немає сенсу працювати над комфортом, обслуговуванням відвідувачів, а також всім, що робить похід в кіно улюбленою розвагою для багатьох. »

Крім цього, представники 50 ТРЦ, які були присутні на заході, підписали Меморандум “Про всебічних заходи протипожежної безпеки в українських торгово-розважальних центрах.” Згідно з Меморандумом, всі ТРЦ дотримуються і будуть дотримуватися зазначені вимоги пожежної безпеки.

Оставить комментарий