Три лікарні Запоріжжя вже отримали найновіше медичне обладнання на суму понад 5 млн грн в рамках програми “Допомога шпиталям та медзакладам України” благодійного фонду ПриватБанку “Допомагати просто!”

Завдяки благодійним внескам клієнтів ПриватБанку лікарні отримали 3 апарати ШВЛ експертного класу, 3 монітори пацієнта та 5 шприцевих інфузійних дозаторів. Сьогодні ці апарати найбільш необхідні та важливі для порятунку життя мешканців Запоріжжя.

“Велика вдячність небайдужим та ініціативним людям, що взяли участь у програмі фонду “Допомога шпиталям та медзакладам України”, – говорить в.о. міського голови м.Запоріжжя Анатолій Куртеєв. – Дякуємо кожному, хто не пройшов повз проблеми нашого міста”.

Активна участь клієнтів банку у програмах фонду давно стала невід’ємною частиною підтримки системи охорони здоров’я країни. Раніше медичне обладнання отримали лікарні Дніпра, Краматорська, прифронтового Курахового та інших населених пунктів. 

Кожен може стати частиною доброї справи та приєднатися до благодійності, перерахувавши кошти на певну програму у сервісі “Добро” Приват24, на сайті благодійного фонду “Допомагати просто!” https://blago.privatbank.ua чи в інших дистанційних каналах ПриватБанку.

You may also like

Comments are closed.