Українська асоціація GR-професіоналів та лобістів продовжує будувати спільноту провідних фахівців у сфері побудови та налагодження ведення прозорого діалогу в ланці “суспільство-бізнес-держава”. Одним із підтверджень цього є IV Всеукраїнська GR-премія – головна подія цього року у сфері GR-спеціалістів та лобістів України.

Уже традиційно президент Української Асоціації GR-професіоналів та лобістів Катерина Одарченко оголосила нагородження провідних спеціалів України у галузях GR, Public Advocacy, лобізму PR та зв’язків з громадськістю за наступними номінаціями:

  • Найкращий юридичний кейс
  • Найкращий регіональний GR-проект
  • GR-прорив 2021
  • Найкращий адвокаційний кейс
  • Найкращий GR-інструмент у сфері лобізму
  • Найкраща профільна асоціація
  • Найкращий проект у сфері GR
  • GR-ambassador 2021
  • Government to government relations
  • Найкращий консультант у сфері GR

На окрему увагу заслуговує переможниця у номінації “Government to government relations” Марія Євгенівна Пелех – начальник відділу по взаємодії з органами влади апарату управління апарату управління Державного підприємства Адміністрації морських портів України.

Нагородив Марію Пелех у номінації «Government to Government relations» СЕО Міжнародних Авіаліній України Євгеній Дихне

Була нагороджена за створення, становлення та успіхи у просуванні законопроектів, пріоритетних важливих питань та проектів нормативно-правових актів в інтересах Державного підприємства «Адміністрація морських портів України», а також за результативну співпрацю з профільним Міністерством інфраструктури України, Державною службою морського та річкового транспорту України. Варто додати, що Президія Української асоціації GR і лобістів також визнала заступника Голови Державного підприємства «Адміністрації морських портів України» по взаємодії з органами влади Дмитра Барінова гідного номінації «Government to Government relations» разом з Марією Пелех. Це тільки підтверджує скоординовану діяльність, високий професіоналізм у побудові діалогу з владними органами «Адміністрації морських портів України»

Переможницю номінації нагороджував СЕО Міжнародних Авіаліній України Євгеній Дихне – переможець ІІІ премії “GR-спеціаліст року” в номінації “GR-прорив 2020” є одним із представників української еліти у сфері розбудови Public Advocacy, GR у країні.

IV Всеукраїнська GR-премія вже вчетверте об’єднує професіоналів які працюють в сфері Government Relations (GR). Головним організатором цього заходу виступає Українська Асоціація GR-професіоналів і лобістів, що уже понад 7 років плідно працює над розвитком сфері GR та лобізму по всій Україні. Організація об’єднує провідних фахівців які безпосередньо працюють із сферами Government Relations, Public Affairs, Public Advocacy. Основна мета створення асоціації – це представництво інтересів бізнесу в діалозі з органами влади і суспільством у цілому. За цей час було реалізовано безліч спільних проектів.

V Міжнародний GR-Форум (26 травня 2021 року. Стамбул, Туреччина)

В даний час постійними членами асоціації є понад 67 фахівців у сферах GR, лобізму, бізнесу, юриспруденції, PR, публічної адвокації, яких Асоціація залучає до розвитку зазначених сфер на практичному, зокрема, і  на законодавчому рівні. Прикладом є робота над такими законопроектами, як “Про прозорість лобіювання в Україні” (над яким разом з народними депутатами ведеться зараз активна робота), “Про публічну адвокацію” та ін.

Вам також може сподобатися

Leave a reply