9 грудня 2021 року пройшла головна подія спільноти GR-спеціалістів та лобістів України – Щорічна IV Всеукраїнська GR-премія – захід всеукраїнського рівня, на якому визначаються найкращі кейси стосовно побудови прозорого діалогу та захисту інтересів у ланці «бізнес-влада-суспільство».

Переможця у номінації “GR-прорив 2021” Герасимчук Володимир (GR-Директора інвесткомпанії “Q Partners”,Народного депутата України VI скликання) нагородила Катерина Одарченко, Президент Української асоціації GR-професіоналів і лобістів

Президія Української асоціації GR-професіоналів та лобістів оголосила Володимира Володимировича Герасимчука (GR-Директор інвесткомпанії “Q Partners”, український політик, Народний депутат України VI скликання) переможцем у номінації “GR-прорив 2021” недарма: Володимир Володимирович здійснив значний вклад у розвиток та грамотне використання практик GR на Всеукраїнському рівні.

Проект з реновації території заводу «Арсенал» – Одним з найцікавіших у девелоперському портфелі інвесткомпанії «Q Partners». Спільно з компанією «А-Девелопмент» вдалося провести успішну ревіталізацію «Арсеналу». Це є наймасштабнішим прикладом в Україні проектом стосовно перенесення світового досвіду щодо реновації промислових зон.

Київський «Арсенал» є цінністю архітектурної, культурної спадщини. Зберігати цю культурну спадщину, наголошувати на унікальності первозданної архітектури, і при цьому створювати ультрасучасні об’єкти – ось завдання, з яким успішно впоралася їхня команда, реалізовуючи проект. Вони відновлюють первозданну архітектуру комплексу та органічно поєднують реставровані історичні споруди із сучасними зонами громадських просторів та нових споруд. Реалізація такого масштабного проекту відбувається за підтримки і у взаємодії з владою, як міською так і центральною. У результаті спільної роботи команді фахівців, якою керував безпосередньо Володимир Герасимчук, вдалося занедбані і викреслені з міського простору місця перетворити в достояння міста Києва. Професійний підхід та використання ефективних GR-інструментів допомогло успішно провести ревіталізацію “Арсеналу”, Це є підтвердженням дієвості та необхідності впровадження найкращих GR-тактик у державі задля побудови якісного діалогу між державою, бізнесом і суспільством, що і сповідує Українська асоціація GR-професіоналів та лобістів.

Катерина Одарченко – головний організатор IV Всеукраїнської GR-Премії, Президент Української асоціації GR-професіоналів та лобістів

За переконанням Катерини Одарченко, Президента Української асоціації GR-професіоналів та лобістів можливо та необхідно розвивати галузь GR. Одним із чинників, що поставить у гідне становище GR-спеціалістів та лобістів – прийняття відповідного закону: “… цей інструмент для ефективної взаємодії бізнесу, влади і суспільства чудово працює в багатьох країнах. Тому ми прагнемо законодавчого врегулювання механізму лобіювання в Україні, щоб зробити його чітким, прозорим і результативним для всіх сторін процесу”.

Вам також може сподобатися

Leave a reply